Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Inter Cars i Castrol przedłużają wartościowe partnerstwo w ramach Q Service Castrol
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 08.04.2024 12:42

Inter Cars i Castrol przedłużają wartościowe partnerstwo w ramach Q Service Castrol

None
fot. materiały prasowe

Inter Cars i Castrol ogłosili, że przedłużają współpracę w zakresie Q Service Castrol. Zostało już podpisane porozumienie, które inicjuje formalne przedłużenie kooperacji trwającej już ponad 5 lat. W strukturze Q Service Castrol jest niemal 600 warsztatów.

Jak ogłoszenie o przedłużeniu współpracy komentują prezes Inter Cars Maciej Oleksowicz oraz członek zarządu Castrol CEE Leszek Radzikowski?

- Inicjując projekt Q Service Castrol chcieliśmy pomóc mechanikom w przekuciu wszystkich tych korzyści na satysfakcję klientów detalicznych. Partnerstwo z marką Castrol wzmacnia sieć i wspólnie możemy koncentrować się na budowaniu najwyższych standardów. Wierzę, że ten projekt będzie rozwijał się szybciej niż rynek – twierdzi Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars S.A.

- Dzięki partnerstwu z Inter Cars mamy możliwość dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Q Service Castrol to wyjątkowa synergia, a nasza współpraca będzie kontynuowana w kolejnych latach – dodaje Leszek Radzikowski, Członek Zarządu Castrol CEE.

- Kiedy w 2019 roku inaugurowaliśmy projekt, nikt z nas nie spodziewał się, z jakimi wyzwaniami przyjdzie nam się mierzyć. To bardzo cenne doświadczenia, które umocniły zarówno zespół odpowiedzialny za rozwój konceptu, jak i pozwoliły wypracować mocniejsze relacje z właścicielami serwisów. Jako Castrol czujemy się dumni z tego, co udało się osiągnąć i z optymizmem patrzymy w przyszłość – komentuje Anna Wilczewska, Marketing Manager Castrol.

- Ostatnie 5 lat to dla nas wyjątkowy czas. Zrobiliśmy ogromny krok dla rozwoju całej branży. Stworzyliśmy koncept, łączący świat mechaników i kierowców. Postawiliśmy na szerokozasięgowe działania wizerunkowe, które ściągają kierowców do warsztatów z logiem Q. To także impuls dla całej branży do tego, aby podnosić standardy i inwestować w rozwój kompetencji – mówi Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars.

- Blisko 600 serwisów w całym kraju – ta liczba musi robić wrażenie, my jednak nie chcemy zwalniać tempa. Wciąż jesteśmy otwarci na współpracę z warsztatami, które reprezentują odpowiednią jakość i wysoki poziom. Ciągle szukamy nowych możliwości do rozwoju, monitorujemy rynek i analizujemy, jakie działania należy podjąć, aby przyniosły one korzyść dla właścicieli warsztatów – podkreśla Marta Ciesielska, menadżerka Inter Cars.

Inter Cars to polska firma z branży motoryzacyjnej, która zajmuje się sprzedażą części samochodowych, motocykli oraz maszyn rolniczych i przemysłowych. Z kolei Castrol to brytyjska marka zajmująca się między innymi produkcją olejów silnikowych i smarów. 

 

Tagi: motoryzacja