Biznesinfo
BiznesInfo
Autor Redakcja BiznesInfo - 11 Listopada 2020

ING wystosował ważny komunikat. Chodzi o bezpieczeństwo klientów

ING Bank Śląski opublikował oficjalny komunikat, w którym przypomina klientom, jak ważna podczas trwającej epidemii jest ostrożność - nawet podczas wizyty w sklepie. ING przedstawiło kilka przydatnych informacji i wskazówek, które pomogą zminimalizowac ryzyko zakażenia się wirusem w trakcie zakupów.

ING apeluje do klientów

ING postanowiło poradzić klientom w kwestii dokonywania zakupów. Rady są związane z pandemią koronawirusa, która szaleje w Polsce i na świecie. Ze względu na wciąż rosnącą ilość zakażeń ING przypomina klientom, jak płacić bezpiecznie w tych niezwykle trudnych czasach.

RMF: Polska oficjalnie zagroziła Unii Europejskiej. List premiera może wywołać skandalRMF: Polska oficjalnie zagroziła Unii Europejskiej. List premiera może wywołać skandalCzytaj dalej

ING radzi, by w miarę możliwości robić zakupy przez internet - to najbezpieczniejsza forma. Wtedy mamy kontakt tylko z zamówionymi towarami i kurierem, a nie z innymi klientami i obsługą sklepu.

Inną opcją, o której przypomina ING, jest odbiór zakupów w paczkomacie – warto pamiętać jednak, żeby unikać bliskiego kontaktu z innymi osobami. Gdy odbieramy paczkę, pamiętajmy, żeby zdezynfekować ręce.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Główny doradca premiera nie pozostawia złudzeń: Musimy zamknąć cały kraj
2. "Wiadomości" TVP biją rekordy żenady. Teraz naprawdę przesadzili, ciężko uwierzyć, że wydarzyło sie naprawdę
3. Pobierający 500+ mają się z czego cieszyć. Od przyszłego roku ważne zmiany w świadczeniu

Średnia emerytura w wysokości ponad 8 tys. zł na rękę. Nowa ustawa wywraca system do góry nogamiŚrednia emerytura w wysokości ponad 8 tys. zł na rękę. Nowa ustawa wywraca system do góry nogamiCzytaj dalej

ING zaznacza, że najlepiej jest obecnie płacić kartą lub telefonem i to zbliżeniowo. Jeśli płatność wymaga potwierdzenia PIN-em na terminalu, nie podawajmy PIN-u sprzedawcy, tylko wpiszmy go samodzielnie. Z kolei gdy czekamy w kolejce do kasy, starajmy się zachować odległość od innych klientów. WHO rekomenduje dystans około 1,5 metra.

ING zwiększył limit płatności zbliżeniowych

ING przypomina, że 20 marca zwiększył kwotę płatności zbliżeniowych bez podawania PIN-u. Płatność kartą trzeba potwierdzić PIN-em, jeśli przekracza ona 100 zł. Dotyczy to także płatności kartami Visa zbliżeniową i Mastercard w telefonie, które działają w aplikacji Moje ING mobile i płatności Google Pay.

Przełom w rankingu zaufania, Andrzej Duda zdetronizowany. Pierwsze miejsce może was zaskoczyćPrzełom w rankingu zaufania, Andrzej Duda zdetronizowany. Pierwsze miejsce może was zaskoczyćCzytaj dalej

Klienci ING już teraz mogą płacić zbliżeniowo bez żadnych limitów za pomocą wirtualnego portfela Apple Pay lub Garmin Pay. Wystarczy, że odblokują urządzenie i zbliżą je do terminala.

ING: jak uruchomić płatności telefonem?

ING przypomina w komunikacie, że płatność za pomocą telefonu można uruchomić w aplikacji Moje ING mobile, pod warunkiem że telefon spełnia wymagania techniczne.

Jeśli chodzi o telefony z systemem iOS, można dodać kartę do Apple Wallet (Apple Pay), zarówno debetową i kredytową, jak i firmową oraz prywatną.

Z kolei na telefonach z systemem Android wygląda to następująco. Jeśli macie już kartę Visa zbliżeniowa, możecie uruchomić płatności kartą w telefonie w aplikacji Moje ING mobile. Możecie też dodać kartę debetową lub kredytową do Google Pay.

Szykuj gotówkę, podwyżka już nieunikniona. Kwota na rachunku wystrzeli, znamy już stawkęSzykuj gotówkę, podwyżka już nieunikniona. Kwota na rachunku wystrzeli, znamy już stawkęCzytaj dalej

Natomiast jeśli nie macie jeszcze karty płatniczej − możecie zamówić bezpłatnie kartę Mastercard w telefonie i uruchomić płatności mobilne w Moim ING mobile. Działa z kontem osobistym i firmowym.

ING przypomina też o możliwości płacenia za pomocą zegarków Garmin z płatnościami Garmin Pay. Wystarczy pobrać aplikację w sklepie Google Pay lub AppStore i dodać kartę płatniczą do aplikacji Garmin Connect.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie młodzi imprezują w czasie pandemii? W Warszawie rośnie popularność nielegalnych klubów
  2. Lekarz przyjął rosyjską szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Został zakażony
  3. Dodatkowe benefity dla ogromnej grupy polskich emerytów? Dodatkowe świadczenia dla tysięcy seniorów jednym z głównych postulatów ŚIR
  4. Kolejny wielki bank ostrzega klientów. Pieniądze stracisz łatwiej niż Ci się wydaje
  5. Od dziś możesz składać wnioski o dodatkowe pieniądze. Wyczekiwany zasiłek wraca
  6. Sensacja w polskiej kadrze skoczków. W naszej drużynie wyrasta nowy lider, pokonał Stocha i Kubackiego
  7. Zauważyłeś u siebie niepokojący objaw? Wypij syrop z buraka, podajemy najlepszy przepis
Burza po słowach wiceministra finansów. Przekonuje, że przez obostrzenia Polacy mają więcej pieniędzyBurza po słowach wiceministra finansów. Przekonuje, że przez obostrzenia Polacy mają więcej pieniędzyCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News