Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Gigantyczne wygrane w Lotto i Eurojackpot. Polska ma trzech nowych milionerów
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 08.07.2024 22:31

Gigantyczne wygrane w Lotto i Eurojackpot. Polska ma trzech nowych milionerów

Lotto
Fot. materiały własne

Za nami naprawdę szczęśliwy weekend. Aż trzech Polaków dołączyło do grona milionerów Lotto. Gracze zgarnęli gigantyczne pieniądze. Wiemy, gdzie padły milionowe wygrane. Przedstawiamy szczegóły.

Za nami szczęśliwy weekend

Ostatni weekend był naprawdę szczęśliwy. W piątkowy wieczór (5 lipca) odnotowano wygraną III stopnia w losowaniu Eurojackpot. Gracz nabył swój kupon w punkcie LOTTO przy ul. Mszczonowskiej 46C w Skierniewicach (woj. łódzkie). 

Tego dnia podczas losowania padły następujące liczby: 4, 11, 16, 25, 32 oraz 1 i 11. Dokładnie takie liczby znalazły się na kuponie jednego z graczy, który zagrał na chybił trafił. Teraz na jego konto trafi aż 1 352 381,20 złotych.

Zobacz także: ZUS wypłaci 1335 zł bez względu na wiek. Mało kto wie o tym świadczeniu

ZUS wypłaci 1335 zł bez względu na wiek. Mało kto wie o tym świadczeniu

Padły aż dwie "szóstki" w Lotto

Kolejnym szczęśliwym dniem okazała się być sobota (6 lipca), kiedy to padły aż dwie “szóstki” w Lotto. Jeden z graczy nabył swój kupon w kolekturze Lotto przy placu Piastów 8 w Gliwicach, a drugi kupił los w punkcie Lotto przy ul. gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4 w Warszawie.

Tego dnia w losowaniu Lotto padły następujące liczby: 2, 12, 31, 39, 41, 43. Do zwycięzców uśmiechnął się los, bowiem każdy z nich zagrał na chybił trafił. Szczęśliwcom udało się wygrać aż 1 363 222 zł. Jak podaje Totalizator Sportowy, dzięki tym wygranym liczba Lottomilionerów w naszym kraju wynosi aktualnie 1582.

Zasady losowania Lotto i Eurojackpot

Zasady losowania Lotto i Eurojackpot są banalnie proste. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł, a zadaniem gracza jest wytypowanie 6 z 49 liczb. Można zrobić to samodzielnie lub za pomocą metody na chybił trafił. Jeśli chodzi o Eurojackpot, to zakład kosztuje 12,50 zł. Należy wybrać 5 z 50 liczb i podobnie jak w przypadku Lotto, można podjąć decyzję samodzielnie lub zdać się na los. Totalizator Sportowy w komunikacie dotyczącym weekendowych wygranych podpowiada, że w najbliższych dniach Polacy będą mieli szansę zgarnąć kolejne nagrody.

Kolejne szanse na milionowe wygrane już jutro w Lotto, w którym wygrać można 2 000 000 zł, a po dopłaceniu złotówki do zakładu tej gry możemy wziąć udział w losowaniu o 1 000 000 zł w Lotto Plus. We wtorek odbędzie się także losowanie Eurojackpot, w którym do wygrania jest 420 000 000 zł - czytamy na stronie Totalizatora Sportowego.