Gdzie jest burza?
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Maria Glinka - 12 Czerwca 2020

IMGW ostrzega całą Polskę. Zaczęło się już około 10:00 w Wielkopolsce

Gdzie jest burza? Dzisiaj w całej Polsce obowiązuje alert pierwszego stopnia przed burzami i gradem. Pierwsze wyładowania atmosferyczne pojawiły się w Wielkopolsce.

Gdzie jest burza? Niemal w całym kraju

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej podaje, gdzie jest burza. Najwcześniej, bo już od 10:00 intensywne opady nawiedzą województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Między 14:00 a 15:00 IMGW prognozuje nawałnice w całej Polsce. W tych godzinach najbardziej intensywne opady pojawią się w woj. podlaskim, warmińsko-mazurskim i mazowieckim.

1400 zł przez 3 miesiące. Ze świadczenia skorzystać będzie mogło 500 tys. Polaków, możliwe że ty też1400 zł przez 3 miesiące. Ze świadczenia skorzystać będzie mogło 500 tys. Polaków, możliwe że ty teżCzytaj dalej

Dodatkowo około 18:00-20:00 spodziewane są burze w województwach kujawsko-pomorskim, lubelskim, podkarpackim, małopolskim, śląskim, opolskim, dolnośląskim, wielkopolskim, lubuskim i zachodniopomorskim – podają wiadomosci.gazeta.pl.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
2. Bydgoszcz. Skandaliczne zachowanie sprzedawców truskawek. Mieszkańcy postanowili interweniować

Intensywne opady i silny wiatr

Przewidywania synoptyków zakładają, że łączna suma opadów wyniesie między 15-30 mm. Istnieje także duże prawdopodobieństwo silnych wiatrów, nawet do 70 km/h w centrum i 80 km/h na południu kraju.

Podobna pogoda jest zapowiadana także na sobotę 13 czerwca, która będzie równie ciepła i burzliwa jak piątek. Ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami i gradem obejmują cały kraj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z pozoru błahe objawy, które wymagają natychmiastowej reakcji. Nigdy ich nie lekceważcie
  2. Jasnowidz Jackowski znowu ostrzega. Niepokojąca wizja. Zacznie się niedługo
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość
Prawo jazdy kategorii B z nowymi uprawnieniami. Już niedługo zmiany w ustawiePrawo jazdy kategorii B z nowymi uprawnieniami. Już niedługo zmiany w ustawieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News