Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > CANAL+ ONLINE I FAME nawiązali współpracę. "Na stałe wchodzimy do medialnej ligi mistrzów"
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 15.04.2024 14:43

CANAL+ ONLINE I FAME nawiązali współpracę. "Na stałe wchodzimy do medialnej ligi mistrzów"

None
fot. materiały prasowe

Po raz pierwszy w historii, galę FAME będzie można oglądać wyłącznie na platformie streamingowej CANAL+ online. Dostęp do transmisji będzie kosztował 39 zł przy płatności kartą w modelu subskrypcyjnym lub 49 zł przy płatności jednorazowej.

Wyjątkowa transmisja na CANAL+ online

18 maja miłośnicy freak fightów będą świadkami historycznego wydarzenia - Gali FAME 21: Pretendent w gliwickiej PreZero Arenie. Gwiazdą wieczoru będzie Patryk "Bandura" Bandurski, który zmierzy się z legendą polskiego boksu, Tomaszem Adamkiem. To będzie debiut Adamka w FAME i z pewnością zapowiada się na niezwykle emocjonujący pojedynek.  

- Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to jeden z ważniejszych, jeśli nie najważniejszy dzień w historii FAME. W przeciągu zaledwie sześciu lat stworzyliśmy największą federację freak fightową w Europie. Nawiązanie współpracy z ikoniczną wręcz marką, jaką jest CANAL + powoduje, że na stałe wchodzimy do medialnej ligi mistrzów. Niezmiernie cieszę się z faktu, że nasza współpraca owocuje jeszcze ciekawszą ofertą dla fanów FAME, którzy w cenie gali otrzymają dodatkowo dostęp do bogatego i atrakcyjnego katalogu treści CANAL+ online. – komentuje Krzysztof Rozpara, współwłaściciel federacji FAME.

 

Witamy wszystkich fanów FAME w gronie użytkowników serwisu streamingowego CANAL+ online. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, dlatego w CANAL+ online w cenie zakupu dostępu do wydarzenia obejrzycie nie tylko samą galę oraz ekskluzywne materiały dodatkowe FAME, ale również  świetne seriale, filmy, sport na żywo oraz dokumenty sportowe. Jednym z nich będzie przygotowany specjalnie dla Was serial dokumentalny o Patryku „Bandurze” Bandurskim. Przed nami również premiery dwóch polskich seriali CANAL+ online przygotowanych dla Was – Prosta Sprawa i Algorytm Miłości, które będziecie mogli zobaczyć w serwisie. – powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ Polska. 

Dodatkowe atrakcje dla fanów

Kupując dostęp do gali, fani FAME otrzymają pakiet ekskluzywnych materiałów dodatkowych, m.in.:

  • Serial dokumentalny o Patryku "Bandurze" Bandurskim
  • Dostęp do nagrań z archiwalnych gal FAME
  • Bogatą ofertę seriali i filmów z katalogu CANAL+ online (m.in. "Emigracja XD", "Belfer", "Kruk", "The Office PL")
  • Wybrane wydarzenia sportowe na żywo (m.in. mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga EA Sports, NBA, turnieje tenisowe WTA Tour)

Istnieje również możliwość rozszerzenia pakietu o dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych oferowanych przez CANAL+ online (w tym wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga EA Sports, NBA oraz turnieje tenisowe WTA Tour) za dodatkową opłatą.

Dostęp do serwisu streamingowego będzie aktywny przez miesiąc od daty zakupu.

 

Tagi: Sport