BiznesINFO.pl
Biedronka i Lidl

Wikimedia Commons/Mateusz Giełczyński/CC4.0

Tylko dziś trwa wyjątkowa promocja w Biedronce i Lidlu. Można zdobyć aż 9 produktów gratis

9 Października 2020

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Biedronka i Lidl po raz kolejny ruszają z akcją promocyjną skierowaną do swoich dorosłych klientów. Przy zakupie 9 piw, drugie tyle otrzymamy gratis.

Biedronka i Lidl wychodzą naprzeciw piwoszom. Sklepy ruszyły z wyjątkową promocją. Przy zakupie 9 piw, drugie 9 klienci otrzymują gratis. Uwaga, trzeba się spieszyć, promocja trwa tylko dzisiaj.

Biedronka z promocją

W Biedronce zakupić można piwo marki Hopfe. Złocisty pilzner dostępny jest w wariancie 9+9, co oznacza, że decydując się na zakup 9 butelek, drugie 9 otrzymujemy całkowicie za darmo. Piwo zakupić można za 2,49 zł za butelkę, co przy promocji 9+9 daje nam cenę 22,50 zł za aż 18 butelek piwa. Oznacza to, że jedna butelka kosztuje 1,25 zł.

Lidl z promocją

Lidl przygotował bardzo podobną promocję. W tej sieci handlowej pojawia się piwo marki Perlenbacher, którego 9 butelek lub puszek (0,5l i 0,33 l) otrzymamy przy zakupie 9 identycznych pojemności piwa. Warunki cenowe są identyczne, jak te które proponuje Biedronka.

Promocja trwa wyłącznie dzisiaj, 9.10.

Tagi:

BiedronkapromocjeLidl

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kasper.staruzyk@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 31.12.2020. Z 31 grudnia 2020 r. na 1 stycznia 2021 r. w godzinach od 19:00 do 6:00 w calym kraju obowiazuje zakaz przemieszczania sie. Wyjatkiem sa m.in. niezbedne czynnosci sluzbowe oraz inne wskazane w rozporzadzeniu. Za nieuzasadnione wyjscie z domu grozi m.in. mandat. W przypadku doniesienia do sanepidu, ten - za zlamanie obostrzen epidemicznych - moze nalozyc kare administracyjna w wysokosci do 30 tys. zl. N/z patroli policji na placu Bankowym.

Polska i Świat

Policja dzisiaj ruszyła na łowy. Mandat 3 tys. zł grozi bardzo wielu kierowcom

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Władze Nowego Jorku chcą zatrudnić szczurołapa. Oferują nawet 170 tys. dolarów rocznie

Czytaj więcej >

Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa

Polska i Świat

Nowelizacja Kodeksu karnego. Bezwzględne kary dla pijanych kierowców

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Znana polska sieć restauracji ogłosiła upadłość

Czytaj więcej >
Wielka awantura w Sejmie. Opozycja grzmi: "Dlaczego nie chcecie bronić polskiego nieba?"

Polska i Świat

Sejm uchwalił nowelę ustawy o podatku akcyzowym. Istotne zapisy dotyczące opłaty paliwowej

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Polska przekazała Ukrainie już ponad 10 tys. terminali Starlink

Czytaj więcej >