Biedronka ominie zakaz handlu?
wikimedia.org/Henryk Borawski
Autor Maria Glinka - 7 Maja 2020

Biedronka znalazła sposób na ominięcie zakazu handlu. Zakupy w sieci zrobisz niemal codziennie

Biedronka aktualizuje strategię działania wraz z dynamicznym rozwojem pandemii w naszym kraju. Najnowsza decyzja sieci handlowej jest związana z zacieśnieniem współpracy z Glovo, dzięki czemu zamawianie artykułów będzie możliwe także w niedziele, mimo zakazu handlu.

Biedronka także w niedziele objęte zakazem handlu

Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom Polaków i przenosi współpracę z Glovo na nowy etap. Sieć stworzy możliwość dokonania komfortowych zakupów, przy użyciu smartfona i bez konieczności wychodzenia z domu, także w niedziele. We wdrożeniu nowej inicjatywy nie przeszkadza podtrzymanie zakazu handlu w ostatnim dniu tygodnia.

Zakupy online są możliwe we 16 największych polskich miastach, a nie jak przedtem – w 10. Przez siedem dni w tygodniu zamówienia z Biedronki realizowane przez Glovo można składać na terenie: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina – podają wiadomoscihandlowe.pl.

W poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywnościW poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywnościCzytaj dalej

Biedronka we współpracy z Glovo

„Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna. (…) Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu” – oznajmił dyrektor operacyjny Biedronki Paweł Włodarczyk, odnosząc się do zamówień w niedziele z zakazem handlu.

Wśród najczęściej nabywanych produktów przez aplikację Glovo znajdują się banany, filety z piersi kurczaka czy pomidory malinowe. Konsumenci Biedronki często wybierają również masło ekstra polskie, papier toaletowy, jaja Moja Kurka z wolnego wybiegu, winogrona bezpestkowe, filet z łososia, cytryny i awokado. Jednak produktów jest zdecydowanie więcej – w asortymencie udostępnionym w aplikacji jest ok. 1500 artykułów spożywczych i kosmetycznych w identycznych cenach, jak te w oddziałach Biedronki.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków

Kto najczęściej zamawia przez Glovo?

Glovo najczęściej realizuje zamówienia z Biedronki na terenie Warszawy. Na drugim miejscu znajduje się Wrocław, a na trzecim - Kraków. Pod względem wielkości zakupów prym wiodą mieszkańcy Krakowa, tuż przed wrocławianami. Klienci składają zamówienia najczęściej między godziną 11:00 a 14:00.

Rz: Rekompensaty pod znakiem zapytania. Rząd rakiem wycofuje się z zapowiedzi, możesz zapłacić więcejRz: Rekompensaty pod znakiem zapytania. Rząd rakiem wycofuje się z zapowiedzi, możesz zapłacić więcejCzytaj dalej

Glovo to usługa kurierska, która została założona w 2015 r. w Hiszpanii, a w Polsce działania od jesieni 2019 r. Zajmuje się zakupem, odbiorem i dostawą produktów zamówionych za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Biedronka przystąpiła do współpracy z Glovo w kwietniu 2020 r. Obecnie liczba oddziałów Biedronki, które realizują zamówienia we współpracy z Glovo osiągnęła liczbę 200. Sieć handlowa zapewniła, że planuje rozszerzyć możliwość dokonywania zakupów przy pomocy aplikacji także o inne miasta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna fala krytyki na szkołę jazdy. Kursantom po miesiącach puściły nerwy
  2. Koronawirus we Włoszech. Padły nowe rekordy dotyczące epidem
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka
ZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News