By Mirek Białecki, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54144921
By Mirek Białecki, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54144921
Autor Stanisław Węgrowski - 2 Maja 2020

Biedronka ujawniła listę płac. Zarobki w sieciówce robią wrażenie, aż trudno uwierzyć

Biedronka podwyższyła wynagrodzenia swoich pracowników w 2020 roku. Choć zarobki w tego typu sklepach nie należą do najwyższych, to pensje wypłacane w sieci Biedronka mogą zaskoczyć. Ile teraz zarabia się w Biedronce?

Biedronka dała podwyżki

Na początku tego roku pracownicy sieci Biedronka dostali podwyżki wynagrodzeń. Z grudniowego komunikatu koncernu Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka, można się dowiedzieć, ile wyniosły podwyżki płac w tym roku, a także jakie są wynagrodzenia pracowników sieci Biedronka.

Polacy jednak mają szansę na zagraniczne wyjazdy. Jeden kraj wydał nam pozwoleniePolacy jednak mają szansę na zagraniczne wyjazdy. Jeden kraj wydał nam pozwolenieCzytaj dalej

Biedronka podniosła pensje blisko 60 tys. pracowników

W 2020 roku wynagrodzenia pracowników sieci Biedronka zostały podniesione o 100-350 zł brutto miesięcznie. Natomiast pracownicy centrów dystrybucyjnych Biedronki otrzymali podwyżki od 150 do 500 zł. Kwoty podwyżek są uzależnione od danego stanowiska, stażu pracy oraz lokalizacji sklepu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"

Jak podaje serwis gk24.pl, w styczniu podwyżki dostali pracownicy sklepów, sprzedawcy, sprzedawcy-kasjerzy, magazynierzy w centrach dystrybucyjnych oraz inspektorzy ds. administracyjno-magazynowych. Biedronka przekazała, że podwyżki wynagrodzeń otrzymało blisko 57 tys. osób, głównie ze stażem pracy do pięciu lat.

Ile się zarabia w sklepach sieci Biedronka?

Przejdźmy zatem do konkretnych kwot zarobków. Osoby początkujące, zatrudnione w sieci Biedronka na pełny etat na stanowisku sprzedawcy-kasjera mogą liczyć na pensje od 3050 zł do 3400 zł brutto. W tej kwocie jest już nagroda za obecność. Warto zaznaczyć, że wynagrodzenie może się różnić w zależności od lokalizacji.

Pieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apelujePieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apelujeCzytaj dalej

Doświadczeni pracownicy mają większe wynagrodzenie. Jak podaje gk24.pl, sprzedawcy-kasjerzy z z przynajmniej trzyletnim stażem pracy w sieci Biedronka mogą zarabiać od 3200 zł w mniejszych miejscowościach do 3650 zł brutto w największych miastach. Więcej zarabiają także magazynierzy i magazynierzy kompletacji sieci Biedronka. Po podwyżkach ich pensje mogą wynosić od 3400 zł do 4150 zł brutto uwzględniając nagrody za obecność. Tak jak w przypadku innych pracowników, o wysokości pensji decyduje lokalizacja, staż pracy i stanowisko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ośrodki sportowe pozostaną zamknięte? Jest decyzja ratusza
  2. Obostrzenia zaczynają być powoli eliminowane. Dzisiaj pożegnamy się z jednym dotyczącym handlu
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Pilne ostrzeżenia w Polsce. Stworzono nowe, alarm w 6 województwach Polski
Nie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećNie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News