Alior Bank
flickr.com
Autor Przemysław Terlecki - 8 Listopada 2019

Możesz zgarnąć 200 złotych. Wystarczy być klientem konkretnego banku

Alior Bank przyciąga nowych klientów. Instytucja finansowa oferuje im 200 złotych. Aby odebrać rzeczone pieniądze nie trzeba wielkiego wysiłku. Najpierw należy otworzyć określony rachunek w Aliorze.

Alior Bank nowych klientów przyciąga premią w wysokości 200 złotych. Jak podaje portal zgarnijpremie.pl, skorzystać z niej mogą jedynie nowi klienci. Takimi określa się osoby, które od 01.09.2019 roku nie posiadały konta osobistego ani walutowego w banku. Wykluczeni są także ci, których wniosek o otwarcie konta złożony w terminie 01.04.2019 - 16.10.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, powinniśmy złożyć wniosek o konto z kartą do 15.11.2019. Samą umowę powinniśmy zawrzeć najpóźniej do 30 dni od złożenia wniosku. Następnie musimy zainstalować aplikację mobilną Alior Bank i zalogować się na nią przynajmniej raz w miesiącu przez kolejne trzy miesiące.

Prezydent zdradził plany wobec Trzynastki. Dobre wieści dla seniorówPrezydent zdradził plany wobec Trzynastki. Dobre wieści dla seniorówCzytaj dalej

Alior Bank rozdaje 200 zł

W ciągu wspomnianych trzech miesięcy musimy spełnić dwa warunki. Po pierwsze - musimy zapewnić wpływy na konto o łącznej sumie 1000 złotych miesięcznie. Ważne jest też wykonanie minimum trzech transakcji bezgotówkowych. Oba te warunki należy spełnić w każdym z trzech miesięcy.

Premia w wysokości 200 złotych zostanie przyznana do końca czwartego miesiąca od podpisania umowy. Jak podkreśla portal zgarnipremie.pl, ważne jest posiadanie do tego czasu aktywnego Konta Jakże Osobistego w Alior Bank oraz karty przypisanej do tego właśnie.

Za zakupy w Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakazZa zakupy w Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakazCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak po tragicznej śmierci Piotra. Rozmawiała z Dorotą Wellman
  2. Fiat 126p był dumą FSM. Teraz doczeka się swojego następcy, pracują nad nim polscy projektanci
  3. Waloryzacja ma wypchać portfele emerytów. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł
  4. Setki osób dostanie 252,38 zł zamiast 500 plus. Ludzie przeoczyli haczyk
  5. Tylko wyniesiesz śmieci. Zapłacisz nawet 5 tys. złotych grzywny
  6. Uważajcie, TVN pilnie ostrzega klientów Biedronki i Rossmanna. Możesz stracić wielkie pieniądze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News