Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Zapowiedź Forum Rozwoju Branży Konopnej, Kanabiz
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 15.04.2022 15:19

Zapowiedź Forum Rozwoju Branży Konopnej, Kanabiz

KANABIZ BANER OGÓLNY (1)
materiały partnera

Link do bezpłatnej rejestracji: https://www.kanabiz.pl/event-details/ii-forum-rozwoju-branzy-konopnej-21-04-2022 

W wydarzeniu biorą udział uczestnicy rynku konopnego, tj. plantatorzy, producenci wyrobów konopnych, farmaceutycznych, ale również tekstylnych, spożywczych, kosmetycznych i budowlanych; oraz właściciele sklepów online i stacjonarnych, hurtownicy, właściciele laboratoriów, otoczenie biznesu uwzględniające doradców, prawników, farmaceutów i pracowników ochrony zdrowia.

Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. w Warszawie, w przestrzeni CIC Venture, Varso Place, w godzinach 13:00 – 17:00. 

Liczba miejsc do udziału na żywo jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

W Kanabiz biorą udział wyłącznie właściciele biznesów konopnych i jest to jedyna w Polsce impreza branżowa B2B dla branży konopnej. 

W konferencji wystąpią eksperci i liderzy opinii posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, między innymi Maciej Kowalski z Kombinatu Konopnego, Piotr Liroy Marzec z Liroyal, Krzysztof Rutkowski z KDCP, Michał Kalinowski z Agro-Canna, Patrycja Bartosz-Burdiak i Dariusz Nowak z Orbis Cannabis, Marta Łanoch z FoodMedLaw, Jacek Magnuszewski z EryKonopi, Beata Martin Voces i Alicja Michałowska z Food-Law.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Forum Rozwoju Branży Konopnej pod patronatem honorowym Posła dr Jarosława Sachajko, Wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Tematem przewodnim Forum Rozwoju Branży Konopnej będzie potencjał wzrostu znaczenia sektora w kontekście nowych przepisów oraz marketing. Impreza promuje wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy właścicielami biznesów. Uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania relacji z podwykonawcami i dostawcami usług, tworzenia sieci kontaktów i pozyskiwania nowych partnerów. Tutaj właściciele sklepów konopnych mają szansę poznać dostawców, a producenci wyrobów mogą rozszerzać kanały sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Link do wydarzenia: https://www.kanabiz.pl/

Tegoroczne wydarzenie składa się z części wystąpień merytorycznych i strefy networkingu „Galeria Konopna”, zaplanowanych na godziny 13:00-17:00. Bezpośrednio po wydarzeniu organizatorzy zapraszają na Thursday Gathering, imprezę networkingową dla przedsiębiorców i startupów, która rozpoczyna się o 17:00 i trwa trzy godziny. Goście Kanabiz będą zarejestrowani automatycznie na obydwa wydarzenia.

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej - Kanabiz. Ożywione dyskusje przedstawicieli różnych obszarów branży konopnej przyniosły wiele wskazówek i kierunków rozwoju tego obszaru rynku. W wydarzeniu na żywo wzięło udział ponad 120 przedsiębiorców - przedstawicieli biznesów konopnych.

Zapraszamy do udziału i współtworzenia z nami cyklicznej imprezy branżowej!

Tagi: