BiznesINFO.pl
automat paczkowy

Materiał zewnętrzny

Zainwestuj w automaty paczkowe Furgonetka BOX

28 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Daszuta

Udostępnij:

Chcesz ulokować pieniądze w biznesie, który będzie się dynamicznie rozwijał i przynosił zyski? Możesz zainwestować w Furgonetka BOX – sieć automatów służących do nadawania i odbierania przesyłek kurierskich. W dobie tak szybko rozwijającego się handlu internetowego jest to jedna z najlepszy inwestycji.

Furgonetka BOX – co to jest?

Furgonetka BOX jest otwartą siecią automatów paczkowych służących do nadawania i odbierania przesyłek kurierskich o różnej wadze i gabarytach. Do multibrandowej sieci Furgonetka BOX może dołączyć każdy, kto chce skutecznie zainwestować pieniądze. Właścicielem automatu może zostać firma prowadząca sklep internetowy, sieć handlowa, firma kurierska lub prywatny inwestor.

Automaty paczkowe Furgonetka BOX będą zlokalizowane w całej Polsce i stworzą spójną sieć urządzeń dostępnych przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Funkcjonowanie sieci przyniesie korzyści zarówno operatorom kurierskim, jak i nadawcom i odbiorcom paczek, a także właścicielom lokalizacji, w których znajdują się automaty. Dzięki sieci Furgonetka BOX nadawanie i odbieranie przesyłek jeszcze nigdy nie było tak szybkie, intuicyjne i wygodne. 

Co to jest automat paczkowy i jak działa?

Automat paczkowy jest samoobsługowym urządzeniem służącym zarówno do nadawania, jak i do odbierania paczek kurierskich. Automat składa się ze specjalnych skrytek, które mieszczą przesyłki o różnych gabarytach – od tych najmniejszych do ważących nawet ponad 30 kg. Jak działa automat paczkowy? To bardzo proste – kurier umieszcza przesyłkę w wybranej skrytce, a odbiorca może tę skrytkę otworzyć po podaniu odpowiedniego kodu swojej przesyłki. W automacie można też nadać paczkę, a w celu otwarcia wybranej skrytki należy skorzystać ze specjalnego kodu lub zeskanować kod kreskowy z etykiety przewozowej.

Furgonetka BOX – jak to działa?

Sieć Furgonetka BOX została stworzona przez markę Furgonetka – serwis agregujący usługi kurierskie, który przez 10 lat swojego funkcjonowania pomógł nadać ponad 30 milionów przesyłek. Lata doświadczenia w agregowaniu usług kurierskich zaowocowały ideą stworzenia infrastruktury umożliwiającej jeszcze łatwiejsze korzystanie z usług kurierskich – blisko, tanio i w doskonałym standardzie.

Automaty paczkowe Furgonetka BOX działają w różnych lokalizacjach – na stacjach benzynowych, na osiedlach, w biurowcach, na parkingach i w prywatnych firmach, wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Korzystanie z automatów jest bardzo proste – odbiorca przesyłki wybiera dogodny automat, do którego dostarczona będzie jego paczka, kurier obsługujący zamówienie umieszcza przesyłkę we wskazanym automacie, a odbiorca może z niego wygodnie podjąć zamówienie za pomocą aplikacji Furgonetka BOX.

Dlaczego warto zainwestować w Furgonetka BOX?

Inwestycja w otwarte automaty paczkowe opłaca się z kilku powodów:

  • nie decydujesz o lokalizacji i dostępności swojego automatu – może on stanąć na terenie Twojej firmy lub w wybranym miejscu, którym administrujesz;

  • dzięki obecności automatu Furgonetka BOX podnosisz prestiż lokalizacji i przyciągasz do niej większą liczbę ludzi, którzy mogą się stać Twoimi klientami;

  • zyskujesz szybki i atrakcyjny zwrot z inwestycji, a później notujesz już systematyczne zyski, które zasilą Twój budżet.

Zarabiaj na automatach paczkowych Furgonetka BOX, sprawdź szczegółowe informacje na stronie https://furgonetkabox.pl/.

Materiał zewnętrzny

Podobne artykuły

Ozonatory robią furorę. Polacy w szale zakupów sprzętu, który do tej pory był sprzedawany profesjonalistom.

Finanse

Jedno urządzenie coraz częściej pojawia się w polskich domach. Pomaga zadbać o prawdziwą czystość

Czytaj więcej >
Kurs złotego umacnia się, ale na jak długo?

Finanse

Nie nadchodzi zbyt dobry okres dla złotówki. Czarne chmury nad polską walutą

Czytaj więcej >
By Wistula - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77468950

Finanse

PKO BP: ceny mieszkań czeka potężny spadek. Eksperci podają o ile

Czytaj więcej >
Właściciele galerii unikną podatku od przychodów z budynku?

Finanse

Nie będą płacić podatku za okres lockdownu. Ministerstwo Finansów w końcu zajęło stanowisko

Czytaj więcej >
Rząd zabierze myśliwym pieniądze?

Finanse

Rząd sięga po pieniądze myśliwych. Polski Związek Łowiecki oburzony, w grę wchodzą miliony złotych

Czytaj więcej >
Dodatek solidarnościowy w Sejmie

Finanse

Dodatek solidarnościowy już rozpatrywany w Sejmie. Wiemy, kto będzie mógł się o niego starać

Czytaj więcej >