Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Żabka wprowadza nową promocję. Konkretne produkty po 2 zł w określonych godzinach
Maria Glinka
Maria Glinka 22.03.2022 08:28

Żabka wprowadza nową promocję. Konkretne produkty po 2 zł w określonych godzinach

Biznesinfo
Biznesinfo

Żabka rusza z nową promocją. Od środy 14 kwietnia w sieciówce obowiązują trzygodzinne happy hours, w trakcie których zaproponuje klientom ulubione przekąski i napoje tylko za 2 zł. Asortyment objęty rabatem zmienia się co tydzień.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie produkty będą na promocji w tym tygodniu

  • Jakie zasady zakupów po zaniżonych cenach wprowadza Żabka

  • Jaka ważna zmiana czeka na klientów sieciówki

Żabka zaprasza na tanie zakupy

Żabka obsługuje dziennie ok. 2,4 mln klientów. Już niedługo ta liczba może zdecydować wzrosnąć, a wszystko za sprawą wyjątkowej promocji, która ruszyła już w środę 14 kwietnia 2021 r.

Co tym razem przygotowała Żabka? Happy hours w ramach akcji „Masz 2 zeta, masz…”. Przez trzy godziny klienci będą mogli kupić konkretne produkty za 2 zł. Asortyment objęty rabatem ma zmieniać się co tydzień.

Na początku Żabka zaproponowała klientom zniżki na świeżo paloną czarną kawę (200 ml) - między 6 a 9 rano. Kolejne trzy godziny to promocja na napoje energetyczne Tiger (250 ml). Od 12 do 15 za 2 zł będzie można kupić napoje gazowane Mirinda (0,5 l), a od 15 do 18 - napoje izotoniczne Oshee (0,75 l). Poza tym w promocyjnej cenie będzie można znaleźć również piwa butelkowane Łomża Jasne (18-21) i Lech Premium (21-23), pod warunkiem zakupu odpowiednio dwóch i czterech sztuk.

W kolejnych tygodnia akcja „Masz 2 zeta, masz…” będzie obejmowała m.in. Coca-Colę (0,5 l) i piwo Carlsberg. Żabka zaoferuje także rabat na popularne lody Big Milk.

Zasady promocji w Żabce

Akcja promocyjna będzie obowiązywała we wszystkich sklepach należących do sieci Żabka, których jest w Polsce ponad 7,1 tys. Happy hours rozpoczynają się tuż po otwarciu sklepów, czyli o 6:00. Koniec promocji zaplanowano na godzinę 23:00, kiedy zamykane są oddziały Żabki.

„Masz 2 zeta, masz…” to promocja ograniczona czasowo. Wiadomości Handlowe podają, że produkty za 2 zł będzie można kupić tylko do 11 maja 2021 r.

Co więcej, Żabka wprowadza także limity ilościowe. Na jeden paragon można kupić tylko trzy sztuki produktów, które znajdują się w danej chwili na promocji. W przypadku artykułów sprzedawanych w wielosztukach obowiązuje zasada 1 paragon - 3 zestawy.

Już w środę Żabka ruszyłs z kampanią marketingową, aby poinformować klientów o nowej, wyjątkowej promocji. Szczegóły akcji rabatowej na dany dzień będzie można znaleźć na oficjalnej stronie sieci (www.zabka.pl) oraz w aplikacji Żappka.

Żabka z rewolucyjną zmianą. Klienci nie dostaną już plastikowych siatek

Żabka słynie nie tylko z regularnych promocji, lecz także z troski o środowisko. Pod koniec marca sieciówka poinformowała, że udało jej się wycofać wszystkie jednorazowe materiały wykonane z plastiku. Torby na zakupy, zrywki i plastikowe wieczka do kubków na napoje zostały zamienione na papierowe, biodegradowalne odpowiedniki.

W ten sposób Żabka zamierza promować proekologiczną postawę wśród klientów. Szacuje, że w ciągu roku zredukuje zużycie plastiku o 1000 ton. Każdy, kto planuje skorzystać z promocji „Masz 2 zeta, masz…” powinien zatem zaopatrzyć się we własną siatkę na zakupy lub skorzystać z papierowej torby.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]