BiznesINFO.pl > Handel > Popularna platforma modowa otworzy swój pierwszy salon stacjonarny w Polsce
Magdalena Madoń
Magdalena Madoń 09.09.2023 07:49

Popularna platforma modowa otworzy swój pierwszy salon stacjonarny w Polsce

paczka
East News

Wiele sklepów przenosi swoją działalność do internetu. Tymczasem Answear, działający dotychczas wyłącznie online, robi dokładnie na odwrót. 

Sklep stacjonarny Answear

Jak podają wiadomoscihandlowe.pl, Answear zawarła z ARTN umowę, której przedmiotem jest najem powierzchni komercyjnej w celu otwarcia sklepów stacjonarnych dla marek Answear i PRM. Sklepy ruszą w kompleksie Fabryka Norblina w Warszawie przy ul. Żelaznej 51/53. Łączny metraż wyniesie niecałe 2,47 tys. mkw.

"Warunki zawartej umowy nie odbiegają od standardów przyjętych dla tego typu umów, szczegółowe zapisy objęte są tajemnicą handlową. Okres najmu wynosi siedem lat od daty wydania powierzchni spółce" - poinformowano. 

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie ruszą sklepy stacjonarne, ani czy w planach jest otwarcie kolejnych.

Zara zamyka kolejne sklepy w Polsce. Hiszpańska marka zapowiada zmiany

Punkt odbioru zamówień

W 2016 roku platforma otworzyła w Polsce fizyczne punkty odbioru zamówień. Powstały one w Krakowie i Kielcach.  Klienci mogą odebrać, przymierzyć zamówione przez internet produkty oraz dokonać zwrotu.

Sklep oferuje szybką wysyłkę nawet w 24 godziny oraz usługę personal shoppera.

Anwsear

Answear.com to spółka założona w 20210 roku. Jej prezesem jest Krzysztof Bajołek.

Za pośrednictwem marketplace'u można kupić ubrania, obuwie i dodatki w jedenastu krajach: w  Polsce, Czechach, Słowacji, Grecji, Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii, na Cyprze i na Węgrzech. Każdego miesiąca witrynę otwiera ponad 6 mln użytkowników.

Tagi: sklep
Polecane