BiznesINFO.pl
Person shopping on-line with credit card.

East News, Science Photo Library

Fantastyczna zmiana w popularnym banku. Ciebie też może dotyczyć

17 Października 2020

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Udostępnij:

mBank przygotował świetne zmiany i ułatwienia dla swoich klientów. Użytkownicy mBanku mogą liczyć na poszerzenie oferty produktowej oraz urozmaicenie już istniejącej. Co takiego przygotował mBank dla swoich klientów?

mBank przygotował zmiany dla najmłodszych

mBank skupia wokół siebie wielu klientów, dlatego też ciągle pracuje nad urozmaiceniem swojej oferty. Szczególną uwagę przykuwa urozmaicenie oferty dla konta Junior wprowadzonego przez mBank w lutym. Użytkownikiem konta Junior może być dziecko, które nie ukończyło 13. roku życia, ale założycielem musi być przedstawiciel ustawowy, np.: rodzic, opiekun prawny.

mBank od 15 października postanowił urozmaicić ofertę konta Junior. Klienci będą mieli do dyspozycji specjalną aplikację pozwalającą rodzicom i dzieciom sprawdzić stan konta. mBank na razie udostępni podstawowe funkcje, ale zapowiada, że z czasem będzie urozmaicał aplikację. Warto wspomnieć, że aplikacja Junior będzie zabezpieczona kodem PIN. Umożliwia także sprawdzenie historii wydatków. Co jeszcze przygotował mBank dla swoich klientów?

mBank dodaje dodatkową funkcję

mBank przygotował zmiany nie tylko w zakresie konta Junior. mBank dodał także nowy rodzaj karty do konta, czyli kartę mobilną. Klient może ją zamówić, ale nie otrzyma "plastiku" w wersji fizycznej. Taką kartę będzie mógł dodać m.in.: do Google Pay czy Apple Pay. Stali klienci mogą zamawiać kartę mobilną już od 15 października, natomiast nowi będą musieli poczekać na nią jeszcze trochę. 

mBank chce ułatwić swoje życie swoim klientom. "Skorzystasz z niej za pośrednictwem jej danych w naszej aplikacji mobilnej. Będziesz mógł np., zrobić zakupy przez internet lub zapłacić za nie zbliżeniowo telefonem. Przy okazji zdefiniowaliśmy również eKartę oraz eKartę wirtualną", napisał bank na swojej stronie internetowej.

Podobne artykuły

Ostatni dzwonek dla produkujących wyroby z akcyzą

Finanse

Do końca czerwca możesz zgłosić się do rejestru. Później nie wyprodukujesz produktów obłożonych akcyzą

Czytaj więcej >
Biznes Info

Finanse

Ulga podatkowa na 500 zł. Odebrać mogą tylko kierowcy

Czytaj więcej >

Finanse

Kreatywna księgowość – czym jest i co ma na celu

Czytaj więcej >

Finanse

Jakie są najczęstsze metody wyceny przedsiębiorstw?

Czytaj więcej >

Finanse

Działalność gospodarcza w mieszkaniu - jak rozliczyć koszty?

Czytaj więcej >

Finanse

Bony świąteczne - jak je dać pracownikom?

Czytaj więcej >