Lidl będzie sprzedawał swoje pluszaki po 9,99 zł.
lidl.com/materiały promocyjne
Autor Stanisław Węgrowski - 26 Września 2019

Lidl z Biedronką rywalizują o dzieci. Niemiecka sieć ma odpowiedź na hit konkurenta

Ciąg dalszy rywalizacji popularnych dyskontów. W odpowiedzi na popularny “Gang Słodziaków” Biedronki, Lidl wprowadza swoją serię maskotek.

Lidl ma niespodziankę dla dzieci

Niemiecka sieć zamierza wprowadzić swoją serię pluszaków. Maskotki będą się nazywać “Leśne Lidlaki”. Zabawki trafią do sklepów 26 września, czyli prawie miesiąc po tym, jak Biedronka wypuściła “Gang Słodziaków”.

Lidl jak Biedronka

Zabawki niemieckiej sieci są wyjątkowo podobne do tych oferowanych przez Biedronkę. Kolekcja zawiera pluszowe zwierzęta takie jak wilk, sarna, lis, jeż czy sowa. Wśród bardziej oryginalnych gatunków “Lidlaków” znalazły się szop pracz i koziorożec.

Niemiecki dyskont będzie sprzedawał swoje pluszaki w cenie 9,99 zł. Łącznie w swojej ofercie ma osiem zabawek.

Nie jest to pierwsza kolekcja zabawek Lidla. W lipcu 2018 roku sieć oferowała swoim klientom pięć maskotek, a pierwszy raz w niemieckich sklepach pojawiły się dwa lata temu.

Lidl wycofuje popularną przekąskę. Jego składnik może wywołać wymiotyLidl wycofuje popularną przekąskę. Jego składnik może wywołać wymiotyCzytaj dalej

Lidl rywalizuje z Biedronką

Trzeba przyznać, że rywalizacja o względy dzieci jest traktowana w obu dyskontach poważnie. Odkąd jeden dyskont wprowadzał pluszaki, to drugi nie pozostawał w tyle. Za każdym razem, gdy Biedronka wprowadzała nowe zabawki, Lidl robił to...w tym samym czasie.

W oficjalnym komunikacie Lidl zapewnia o tym, że pluszaki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i posiadają certyfikat TÜV Rheinland. Oznacza to, że produkt nie zawiera substancji niebezpiecznych dla zdrowia. Ponadto, “Leśne Lidlaki” są objęte trzyletnią gwarancją.

Zabawki powinny trafić do sklepów niemieckiej sieci 26 września.

Ananasy masowo wycofywane. GIS ostrzega przed ich jedzeniemAnanasy masowo wycofywane. GIS ostrzega przed ich jedzeniemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu
  2. Mija termin składania zaświadczeń. Spiesz się, bo stracisz rentę
  3. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  4. Aleksandra Kwaśniewska ma powody do radości. Fani składają jej gratulacje

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News