Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Ikea wystosowała ważny komunikat. Wycofane zostały niebezpieczne produkty, które możesz mieć w domu
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 19.05.2021 02:00

Ikea wystosowała ważny komunikat. Wycofane zostały niebezpieczne produkty, które możesz mieć w domu

PILNE czerwona
Pixabay

Ikea wystosowała pilny apel do klientów, w którym zachęca do szybkiego zwrotu niektórych produktów. Ich użycie może być niebezpieczne dla zdrowia, oddasz je nie mając paragonu i otrzymasz zwrot pieniędzy.

Ikea opublikowała komunikat, z którego dowiadujemy się, że plastikowe kubki i talerze z serii HEROISK oraz TALRIKA mogą ulec pęknięciu, a w rezultacie doprowadzić do poparzenia użytkownika.

W związku z tym szwedzka sieć apeluje do swoich klientów, aby nie używali tychże produktów. Sklep zachęca również, aby posiadacze feralnych produktów zwrócili je z powrotem do sklepów.

Sieć przeprasza za niedogodności i zapewnia, że jej najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo jej klientów. W związku z tym produkty z serii HEROISK oraz TALRIKA można oddać w każdym ze sklepów IKEA nie posiadając paragonu i otrzymać pełen zwrot kosztów.

W celu dodatkowych informacji sieć zachęca do skorzystania z infolnii, gdzie pod bezpłatnym numerem 22 275 05 00 można dowiedzieć się więcej szczegółów.

Tagi: