Bill Gates krytykuje USA za walkę z wirusem. Zarzuca niedostateczność działań.
https://flickr.com/United-States-Mission-Geneva
Autor Kamila Jeziorska - 26 Czerwca 2020

Mocne słowa Billa Gatesa. Czyni zarzuty wobec rządu USA w sprawie pandemii

Bill Gates skrytykował rząd Stanów Zjednoczonych za niedostateczność działań w walce z koronawirusem. Wyraził także swoje ubolewanie nad tym, że sytuacja na całym świecie jest dużo gorsza niż oczekiwał.

Bill Gates krytykuje USA

Bill Gates niedawno skrytykował ruchy antyszczepionkowe za utrudnianie prac nad szczepionką na koronawirusa. Przy okazji odniósł się do teorii spiskowych na swój temat i zarzutach dotyczących celowego wywołania pandemii COVID-19. -Teorie spiskowe? Jest wręcz ciężko im zaprzeczyć, ponieważ są tak głupie albo dziwne - powiedział.

Bill Gates postanowił znów zabrać głos w sprawie koronawirusa. Tym razem oberwało się rządowi Stanów Zjednoczonych, który zdaniem miliardera, nie robi dostatecznie dużo, aby pokonać walkę z pandemią - podaje pb.pl.

Biedronka i Lidl w ostrej walce o klientów. Przeceniają produkty najczęściej wybierane przez PolakówBiedronka i Lidl w ostrej walce o klientów. Przeceniają produkty najczęściej wybierane przez PolakówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Ryanair zawiesza popularne trasy z Polski. Kolejne destynacje znikają z radarów
2. Nagła i pilna decyzja papieża Franciszka ws. biskupa Janiaka. Porażające na skalę ogólnoświatową

Bill Gates o szczepionce na koronawirusa

Bill Gates podkreślił, że ludzie w Stanach Zjednoczonych nadal umierają na koronawirusa i to pokazuje niedostateczność działań rządu. Przypomnijmy, że w USA do tej pory jest potwierdzonych ok. 2,4 mln przypadków zakażeń koronawirusem, a co najmniej 122 tys. osób zmarło z tego powodu.

Billa Gates powiedział, że można bardzo szybko zwiększyć testowanie na obecność nowego patogenu i wskazał, że dzięki nowej technologii można by zrobić to bardzo dobrze. Podobnie jak dr Anthony Fauci, główny ekspert ds. chorób zakaźnych, Bill Gates uważa, że szczepionkę na COVID-19 uda się wynaleźć do końca tego roku - pisze pb.pl.

Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierałDobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GIF wycofuje lek stosowany przez tysiące Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  2. Kolejne pieniądze popłyną do Polaków. Prezydent właśnie podpisał ustawę. "Dudowe" 1400 plus
  3. Od 28 lat szukają winnych morderstwa polskiego premiera. Jest nowe otwarcie. ws. zabójstwa Jaroszewiczów
  4. Skarbówka wraca do kontrolowania, 3,2 tys. w toku na koniec kwietnia. Do twoich drzwi także mogą zapukać
  5. W 2019 roku skorzystało 120 tys. Polaków. Ty też możesz zwiększyć emeryturę o 10%, sposób jest banalny
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News