BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Biedronka rusza z nową edycją maskotek, wiemy od kiedy będzie można je nabyć w sklepach sieci

20 Sierpnia 2019

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Udostępnij:

Gang Słodziaków - Magiczny Portal, pod taką nazwą rozpoczyna się nowa akcja sieci Biedronka, dzięki której na dzieci będzie czekać jeszcze więcej maskotek. Poprzednie edycje akcji, czyli Gang Świeżaków i Gang Słodziaków zakończyły się dla sieci takim suk

Portal wiadomoscihandlowe.pl dowiedział się, że nowa akcja slklepu Biedronka wystartuje już 26 sierpnia, tak aby dzieci mogły cieszyć się nowymi maskotakmi przy okazji robienia przez ich rodziców zakupów szkolnych. Termin został więc wybrany nieprzypadkowo, bo sieć czekała na początek roku szkolnego. Wstępną kampanię informacyjną o nowej serii maskotek Biedronka prowadzi już w internecie, między innymi na swojej stronie internetowej i kanale YouTube. 

Ile potrwa akcja Biedronki? 

Nię będzie tutaj specjalnych różnic względem poprzednich edycji promocji. Biedronka zamierza prowadzić akcję od 26 sierpnia do 17 listopada. Pluszaki oraz książkę będzie można odebrać do 1 grudnia bieżącego roku. 

Portugalska sieć liczy na podobne sukcesy jak w przypadku poprzedniej edycji promocji. W przypadku pierwszej akcji, kiedy to w Biedronkach na terenie całego kraju można było nabyć maskotki z serii Gangu Świeżaków, do klientów dyskontu trafiło aż 8 mln maskotek. Podobnie przed rokiem, gdy na kupujących w Biedronce czekały Słodziaki, liczba maskotek jakie znalazły się w rękach klientów, to 6 mln. 

W marcu bieżącego roku sieć Jeronimo Martins postanowiła wprowadzić pomysł do swoich sklepów sieciowych w Portugalii, które działają tam pod marką Pingo Doce. 

W jaki sposób nabyć Słodziaki w Biedronce? 

System umożliwiający nabycie nowych maskotek nie ulega zmianie. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, teraz również maskotki powędrują do klientów za uzbieranie odpowiedniej liczby naklejek. Aby zdobyć jedną naklejkę należy zrobić zakupy na co najmniej 40 zł. Dodatkowych punktów może nam przysporzyć również korzystanie z karty Moja Biedronka oraz kupowanie owoców i warzyw. 

Słodziaki jakie tym razem zaoferuje Biedronka to: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik oraz sarenka Hania. Do tego na dzieci będzie czekać także klika mniejszych słodziaków juniorów o imionach: pszczółka Pola, lis Lucuś i zajączek Zuzia, a także pomniejszone wersje dużych Słodziaków: nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia. 

Maskotkę dużego Słodziaka będzie można dostać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a za 40 naklejek Słodziaka Juniora, którego za doplatą 19,99 zł będzie można zamienić na większą wersję maskotki.

Podobne artykuły

BiznesInfo

Polska i świat

Katastrofa samolotu w Lubuskim. Nieoficjalnie: nie żyje jeden z najbogatszych Polaków

Czytaj więcej >
pixabay, kasjanf

Polska i świat

Czy Centralny Port Komunikacyjny nie zostanie wybudowany? Horała: Tylko w trzech przypadkach

Czytaj więcej >
Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS

Polska i świat

Za wykroczenie skarbowe kara nawet 14 tys. zł. Nowe prawo już obowiązuje

Czytaj więcej >
Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS

Polska i świat

Jak przekonać seniorów do późniejszego przejścia na emeryturę? Rząd ma plan i nie zawaha się go użyć

Czytaj więcej >
Jochen Tack/EAST NEWS

Polska i świat

Koronawirus na polu szparagów w Niemczech. Polacy pilnowani przez ochronę

Czytaj więcej >
MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Polska i świat

Obsesja bursztynu. Polacy tłumnie szukają go przy przekopie Mierzei Wiślanej

Czytaj więcej >