Biedronka szyld
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 20 Sierpnia 2019

Biedronka rusza z nową edycją maskotek, wiemy od kiedy będzie można je nabyć w sklepach sieci

Gang Słodziaków - Magiczny Portal, pod taką nazwą rozpoczyna się nowa akcja sieci Biedronka, dzięki której na dzieci będzie czekać jeszcze więcej maskotek. Poprzednie edycje akcji, czyli Gang Świeżaków i Gang Słodziaków zakończyły się dla sieci takim sukcesem, że postanowiła zastosować te rozwiązania również poza granicami Polski.

Portal wiadomoscihandlowe.pl dowiedział się, że nowa akcja slklepu Biedronka wystartuje już 26 sierpnia, tak aby dzieci mogły cieszyć się nowymi maskotakmi przy okazji robienia przez ich rodziców zakupów szkolnych. Termin został więc wybrany nieprzypadkowo, bo sieć czekała na początek roku szkolnego. Wstępną kampanię informacyjną o nowej serii maskotek Biedronka prowadzi już w internecie, między innymi na swojej stronie internetowej i kanale YouTube.

Ile potrwa akcja Biedronki?

Nię będzie tutaj specjalnych różnic względem poprzednich edycji promocji. Biedronka zamierza prowadzić akcję od 26 sierpnia do 17 listopada. Pluszaki oraz książkę będzie można odebrać do 1 grudnia bieżącego roku.

Portugalska sieć liczy na podobne sukcesy jak w przypadku poprzedniej edycji promocji. W przypadku pierwszej akcji, kiedy to w Biedronkach na terenie całego kraju można było nabyć maskotki z serii Gangu Świeżaków, do klientów dyskontu trafiło aż 8 mln maskotek. Podobnie przed rokiem, gdy na kupujących w Biedronce czekały Słodziaki, liczba maskotek jakie znalazły się w rękach klientów, to 6 mln.

Kaufland wprowadza ogromne zmiany. Jednych one zachwycą, innych wprowadzą w zakłopotanieKaufland wprowadza ogromne zmiany. Jednych one zachwycą, innych wprowadzą w zakłopotanieCzytaj dalej

W marcu bieżącego roku sieć Jeronimo Martins postanowiła wprowadzić pomysł do swoich sklepów sieciowych w Portugalii, które działają tam pod marką Pingo Doce.

W jaki sposób nabyć Słodziaki w Biedronce?

System umożliwiający nabycie nowych maskotek nie ulega zmianie. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, teraz również maskotki powędrują do klientów za uzbieranie odpowiedniej liczby naklejek. Aby zdobyć jedną naklejkę należy zrobić zakupy na co najmniej 40 zł. Dodatkowych punktów może nam przysporzyć również korzystanie z karty Moja Biedronka oraz kupowanie owoców i warzyw.

Słodziaki jakie tym razem zaoferuje Biedronka to: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik oraz sarenka Hania. Do tego na dzieci będzie czekać także klika mniejszych słodziaków juniorów o imionach: pszczółka Pola, lis Lucuś i zajączek Zuzia, a także pomniejszone wersje dużych Słodziaków: nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia.

Maskotkę dużego Słodziaka będzie można dostać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a za 40 naklejek Słodziaka Juniora, którego za doplatą 19,99 zł będzie można zamienić na większą wersję maskotki.

Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniuMiliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  3. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  4. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerwała milczenie. Jej słowa są poruszające
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News