Biedronka rozpisała godziny otwarcia
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 10 Grudnia 2019

Biedronka rozpisała godziny otwarcia swoich sklepów przed świętami. Są nieco inne niż zwykle

Biedronka rozpisała swoje godziny otwarcia w sklepach całego kraju. Popularny dyskont planuje niewielkie zmiany w dniach poprzedzających Święta Bożego Narodzenia. Sklep podał też godziny otwarcia w Sylwestra.

Biedronka przede wszystkim planuje otworzyć niektóre swoje sklepy na dłużej 23 grudnia w poniedziałek. Dużo placówek sieci, które są najchętniej odwiedzane przez klientów będą pracowały nawet do godziny 23. To nie jest jednak jedyna zmiana w grudniowym rozkładzie godzin otwarcia Biedronki, bowiem w Wigilię portugalska sieć planuje pracować do godz. 13, a w Sylwestra do godziny 19.

Niedziele handlowe w Biedronce

We wszystkie niedziele, które pozostały do końca roku (15 grudnia, 22 grudnia oraz 29 grudnia) drzwi sklepów będą otwarte dla klientów. Godziny otwarcia będą standardowe dla niedzielnych dni, kiedy to handel w Polsce jest możliwy.

W okresie świąt sklepy sieci będą oczywiście nieczynne, tak samo jak w Nowy Rok (1 stycznia). W dniach 27-30 grudnia Biedronki będą otwarte według standardowych godzin - informuje portal dlahandlu.pl.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News