morza szum ptaków śpiew
fot: pixabay.ocm
Autor Komunikaty prasowe - 30 Stycznia 2020

Zaplanuj wakacje już teraz! Oferta First Minute pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i nerwy

Chyba każdemu z nas zdarzało się załatwiać coś na ostatnią chwilę w szczególności jeśli chodzi o planowanie wyjazdu lub wakacji. O tym jak problematyczna jest to kwestia chyba nie musimy nikogo przekonywać. Nerwowe załatwianie wolnego u szefa w pracy chwilę przed wyjazdem, przeglądanie setek ofert w poszukiwaniu najatrakcyjniejszej ceny czy wreszcie uciążliwe pakowanie zastanawiając się jaka jest pogoda w miejscu do którego podróżujemy

Biura podróży zachęcają nas do korzystania z ofert “last minute” często argumentując to niższą ceną pobytu. Niestety takie propozycje mają to do siebie, że nie są one do końca tym czego szukamy. Działamy na zasadzie wyboru “mniejszego zła” lub po prostu bierzemy to co zostało. A gdyby tak połączyć atrakcyjną cenę z zaplanowanym na spokojnie wyjazdem?

Nowość na rynku

Branża turystyczna wychodzi nam naprzeciw tworząc zupełnie nowy rodzaj ofert, tak zwane: “first minute”. Czym charakteryzują się takie oferty przedstawimy na przykładzie biura podróży TUI które jako pierwsze na rynku startuje z nowym sezonem. Korzystając z usług największego biura w Polsce z branży turystycznej mamy gwarancję, że za nasze wakacje zapłacimy najmniej na rynku. Na czym to polega i jak to jest możliwe? Wakacje first minute wykupujemy na długo przed samym wylotem np. TUI pozwala na rezerwację swojego pobytu rok przed samym wyjazdem.

samolot leci na wakacje

Rezerwuj już teraz

Już teraz z półrocznym wyprzedzeniem możemy bez przeszkód rezerwować wakacje w terminie Lato 2020 lub nawet kolejne ferie zimowe które odbędą się za rok. Ale dlaczego nam się to opłaca? Klienci TUI mają pewność, że jeżeli w okresie od zarezerwowania wyjazdu do samych wakacji znajdą taką samą ofertę w niższej cenie to ta różnica im zostanie im zwrócona. Jeżeli na stronie TUI cena zakupionej przez nas wycieczki zostanie obniżona, otrzymamy zwrot różnicy w cenie. Wystarczy wysłać do punktu sprzedaży wygenerowany ze strony pdf. Taka forma sprawia, że klienci TUI mają zawsze zapewnione wakacje w najniższej cenie niezależnie kiedy je kupili.

grecja

Gwarancja najniższej ceny

Oferty first minute to doskonały wybór dla ludzi którzy cenią sobie spokojne i zaplanowane wakacje mając gwarancję najniższej ceny. W przeciwieństwie do last minute które często jest loterią tutaj mamy pewność, że wyjedziemy w terminie który mamy już od dawna zarezerwowany, a koszt samych wakacji może być tylko niższy jeśli w międzyczasie pojawi się atrakcyjniejsza oferta.

wakacje czekają

Wycieczka do Hiszpanii

Tanie wakacje w Grecji

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News