zakupy-online-pexels-muhamamdsohaib
Muhamamd Sohaib / Pexels
Autor Stanisław Węgrowski - 30 Marca 2020

Nie zamówisz już do domu wszystkiego, co chcesz. Jedna z sieci wprowadza limity w zakupach on-line

Zakupy online z limitem wagowym do 80 kilogramów i ograniczenia ilościowe wybranych produktów - taką decyzję podjęła sieć handlowa Tesco.

Zakupy online będą ważyć

Tesco poinformowało, że od poniedziałku 30 marca na zakupy online zostały wprowadzone ograniczenia. Tesco podjęło decyzję, że zakupy online mogą maksymalnie ważyć 80 kilogramów. Został także nałożony limit na ilość artykułów, które można zamówić podczas jednych zakupów online.

Zakupy online ograniczone

Ograniczenia na zakupy online dotyczą takich produktów jak papier toaletowy, ręczniki papierowe, ryż, kasza, mleko, cukier, czy karma dla zwierząt. Konsumenci mogą zamówić maksymalnie sześć sztuk określonego artykułu. Informacja ograniczeniu pojawi się obok produktu.

Oficjalnie: są nowe, ważne zmiany w godzinach pracy i nie tylko. Wielu się nie spodobająOficjalnie: są nowe, ważne zmiany w godzinach pracy i nie tylko. Wielu się nie spodobająCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Córka Kowalskiej nie może samodzielnie oddychać. Piosenkarka właśnie przekazała druzgocącą wiadomość

- Zamówienia złożone lub zmienione od 30 marca będą ograniczone do maksymalnej wagi 80 kg na zamówienie. Jeśli osiągniesz maksymalny limit, zostaniesz o tym poinformowany w trakcie składania swojego zamówienia. Limit ten powinien w zupełności wystarczyć na pokrycie średniego koszyka dla całej rodziny - czytamy na stronie internetowej Tesco.

Jeden z kluczowych produktów znika ze sklepowych półek. Wiele par w kłopotachJeden z kluczowych produktów znika ze sklepowych półek. Wiele par w kłopotachCzytaj dalej

Nie tylko zakupy online. Polacy szturmują sklepy

Epidemia koronawirusa w Polsce nadal się rozpędza, a rząd wprowadza kolejne obostrzenia związane z wychodzeniem z domu. Ale sklepy przeżywają prawdziwy szturm, a właściciele są zmuszeni wprowadzać kolejne zabezpieczenia.

Ze względu na zagrożenie koronawirusem podczas pobytu w sklepach, popularność zyskują zakupy online. Przedstawiciele sklepów internetowych przyznają, że nie nadążają z przygotowywaniem zamówień i wysyłek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  2. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
Ty siedzisz w domu, a złodzieje grasują. Samochody które najłatwiej ukraść, na liście może być też twójTy siedzisz w domu, a złodzieje grasują. Samochody które najłatwiej ukraść, na liście może być też twójCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News