Żabka sprowadza maseczki
Wikimedia Commons Matti Blume CC3.0
Autor Konrad Karpiuk - 22 Października 2020

Zwiększają dostawy maseczek i płynów do dezynfekcji. W jednej z największych sieci sklepów najprędzej je znajdziesz

Żabka jest obecnie jedna z największych sieci sklepów w Polsce, sklepy z zielonym płazem można spotkać na niemal każdym osiedlu. Z racji dużej ilości klientów, sklep musi zadbać o bezpieczeństwo ich i pracowników, dlatego właśnie poinformowano o zwiększeniu dostaw środków do ochrony osobistej.

Żabka zwiększa dostawy maseczek oraz środków do dezynfekcji

Żabka zwiększyła dostawy środków do dezynfekcji oraz maseczek. Wzmocniony łańcuch dostaw obejmie głównie te sklepy, w których franczyzobiorcy odnotowali znacznie większe niż do tej pory zainteresowanie zakupem środków do ochrony osobistej.

- Zapewniliśmy szeroki dostęp do maseczek w bardzo niskiej cenie. Do dzisiaj sprzedaliśmy prawie 38 mln sztuk – średnio już każdy Polak ma maseczkę z Żabki - mówiła cytowana przez portal Wiadomości Handlowe Anna Grabowska, wiceprezes zarząd ds. komercyjnych Żabka Polska.

Sieć Żabka przypomina właścicielom swoich placówek o reżimi sanitarnym

To jednak nie koniec działań sieci związanych z pandemią. Od kiedy wprowadzono na terenie całego kraju żółtą strefę, centrala przypomina zarówno właścicielom placówek, jak i ich pracownikom, aby dbali o zachowaniu reżimu sanitarnego, zapewniając komfort i bezpieczeństwo sobie oraz klientom.

- Od początku pandemii podejmujemy szereg działań, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa naszych klientów, franczyzobiorców i pracowników [...] Regularnie informujemy też naszych franczyzobiorców o obecnych i nowych zaleceniach sanitarnych, a w związku z ostatnimi decyzjami rządu po raz kolejny przypomnieliśmy im wszystkie aktualnie obowiązujące w naszej sieci zasady - mówiła Grabowska.

Sklep Żabka chwali się dbaniem o regularną dezynfekcję

W każdej Żabce na wejściu można zauważyć urządzenia do dezynfekcji rąk, które funkcjonuję kompletnie bezdotykowo. Wystarczy zbliżyć ręce do czujnika, który po wykryciu ruchu dozuje środek dezynfekujący. Za jego pośrednictwem można także bezpiecznie zdezynfekować zakupy.

Ponadto sieć nałożyła na swoje placówki obowiązek regularnej dezynfekcji powierzchni. Dezynfekowane są kasy samoobsługowe, klamki, blaty, lad, terminal, skaner, czy stoiska z kawowe. Z informacji sklepu wynika, że używane są środki biobójcze, przeznaczone do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością.

Szykują się wielkie zmiany w godzinach dla seniorów. Apelowano o nie od początkuSzykują się wielkie zmiany w godzinach dla seniorów. Apelowano o nie od początkuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

1. Kultowa dziennikarka przed śmiercią ujawniła kulisy pracy Elżbiety Jaworowicz. Jak znalazła się w TVP?
2. "Zaraz przeczytam, że jestem podły i zazdrosny". Jarosław Jakimowicz zupełnie niespodziewanie zaatakował kolegę
3. Poczta Polska zaskoczyła wszystkich, nowa usługa wielkim udogodnieniem. Klienci mają powody do radości

Dziecko pójdzie do szkoły bez maseczki, będzie kara. Mandat mają zapłacić rodziceDziecko pójdzie do szkoły bez maseczki, będzie kara. Mandat mają zapłacić rodziceCzytaj dalej

Jak jeszcze Żabka dba o bezpieczeństwo klientów i pracowników? Imponujący wykaz procedur

Od dłuższego czasu można zauważyć w Żabce, że klienci mogą samodzielnie skanować produkty, co pozwala ograniczyć kontakt sprzedawcy (który i tak jest za ścianą z pleksi) z klientem. Ponadto skanery kodów kreskowych są umieszczone na stojakach, dzięki czemu nie trzeba ich dotykać, wystarczy zbliżyć produkt.

Ponadto klienci mający aplikację Żappka, mają możliwość uruchomienia usługi Żappka Pay. Po dodaniu swojej karty płatniczej do aplikacji potwierdzeniu numeru telefonu i ustawieniu zabezpieczeń, podczas zakupów wystarczy zeskanować kod kreskowy z ekranu, żeby zapłacić za zakupy.

Żabka ograniczyła także czas dostaw i wejście kierowcy do sklepu, ograniczający możliwy kontakt z dostawcą. Zdecydowano się na zmiany w strefie Żapka Cafe, rozpakowane akcesoria skompletowano w zestaw kawowy z kubkiem, mieszadełkiem i serwetką.

Jak informuje portal Wiadomości Handlowe, pandemiczne zmiany objęły niemal całą działalność sklepu, w tym odbiór przesyłek kurierskich. Z racji, że usługa cieszy się sporą popularnością, obecnie zniesiono obowiązek poświadczenia odbioru podpisem na urządzeniu mobilnym. Przy odbiorze paczki sprzedawca zamiast klienta wpisuje kod PIN wymagany do jej odbioru.

Poznańska parafia opublikowała cennik na Wszystkich Świętych. Wierni nie kryją oburzeniaPoznańska parafia opublikowała cennik na Wszystkich Świętych. Wierni nie kryją oburzeniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jurek Owsiak zakażony koronawirusem. "Apeluję: dbajcie o siebie"
  2. Mocne słowa ratowniczki do wszystkich osób nie noszących maseczek."Taki jesteś bohaterski? To zapraszam na SOR"
  3. Co z wyjazdem poza granice Polski? Najnowsze wytyczne MSZ
  4. Monety mogą być świetnym zabezpieczeniem na trudne czasy. Za niektóre kolekcjonerzy zapłacą fortunę
  5. Nadchodzi koniec uwielbianej sieciówki w Polsce. Jeszcze za nią zatęsknimy
  6. Tragedia z samego rana. Tajemnicza śmierć 35-letniego gwiazdora, pozostawił rodzinę, "jesteśmy w żałobie"
  7. Mikstura z ogórków kiszonych i czosnku ma piorunujące działanie. Przykra dolegliwość znika w klika chwil
Będziesz miał pieniądze, a z nich nie skorzystasz. Czekają Cię spore problemy z nowymi monetamiBędziesz miał pieniądze, a z nich nie skorzystasz. Czekają Cię spore problemy z nowymi monetamiCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News