Żabka
wikimedia.org
Autor Komunikaty prasowe - 20 Grudnia 2019

Żabka testuje nowe rozwiązanie. Wielu klientów będzie zaskoczonych

Żabka rozpoczęła testy kas samoobsługowych w wybranych sklepach - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Przedstawiciele sieci póki co nie deklarują, w ilu sklepach takie rozwiązania pojawią się na dłużej. Podkreślają jednak, że zainteresowanie ze strony franczyzobiorców jest duże.

Żabka testuje kasy samoobsługowe

Żabka rozpoczęła testy kolejnego rodzaju kas samoobsługowych w wybranych sklepach swojej sieci - informuje portal wiadomoscihandlowe.pl. Sieć planuje wdrożyć w swoich placówkach tradycyjne urządzenia tego typu, w których skanowane są kody kreskowe. W lipcu bieżącego roku Żabka testowała stosunkowo innowacyjny typ kas "jednosekundowych". Urządzenia te rozpoznają produkty bez konieczności skanowania kodu kreskowego, ale pozwalają klientom na skasowanie maksymalnie trzech artykułów. Trzeba przyznać, że to rozwiązanie jest mocno nietypowe.

Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłychFiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłychCzytaj dalej

Biuro prasowe Żabki tłumaczy, że kasy samoobsługowe pozwalają na znaczne usprawnienie obsługi, oszczędzając tym samym czas klientów. Ze względu na format sklepów, analizowana jest nie tylko szybkość obsługi, ale również gabaryty potencjalnych urządzeń, aby kasy mieściły się w nawet najmniejszych sklepach sieci.

Sieć zapewnia, że zainteresowanie kasami samoobsługowymi ze strony franczyzobiorców jest duże. Żabka ma w Polsce około 6 tys. placówek sklepowych.

Kasy samoobsługowe to przyszłość

Jak informują "Wiadomości Handlowe", do kas samoobsługowych przekonuje się coraz więcej obecnych w Polsce sieci handlowych, a przodują w tych rozwiązaniach przede wszystkim Lidl i Biedronka. Kasy samoobsługowe znajdują uznanie także w sklepach typu convenience (małych, osiedlowych). Na dzień dzisiejszy z kas samoobsługowych korzysta już np. ponad 20 franczyzowych sklepików Carrefour Express. Docelowo rozwiązanie ma się pojawić we wszystkich sklepach konceptu Carrefour Express convenience.

Przedstawiciele Żabki póki co nie deklarują, w ilu spośród 6 tys. placówek miałyby działać kasy samoobsługowe, jeśli testy okażą się zadowalajace.

Nowy podatek uderzy Polaków po kieszeniach. Znamy już datę jego wprowadzeniaNowy podatek uderzy Polaków po kieszeniach. Znamy już datę jego wprowadzeniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  2. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News