Żabka wprowadza nowe rozwiązanie - oferta gastronomiczna zostanie poszerzona
By Mafo - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=68812543
Autor Stanisław Węgrowski - 16 Listopada 2019

Żabka idzie w stronę fast foodów? Sieć testuje nowe, rewolucyjne rozwiązanie

Żabka prowadzi testy rozwiązania, które może przyspieszyć proces robienia zakupów. Nowy koncept skierowany jest do osób, którym się spieszy i chcą zjeść coś na ciepło - informuje portal wiadomoscihandlowe.pl.

Żabka wprowadza nowy koncept

Żabka testuje nowe rozwiązanie, które jest skierowane do osób będących w ciągłym biegu i które chcą szybko zjeść coś na ciepło. Jak podaje wiadomoscihandlowe.pl, nowe rozwiązanie otrzymało nazwę “Weź ciepłe i w drogę”. W sklepach Żabka umieszony został regał grzewczy, w którym znajdują się różne słone przekąski, takie jak croissant z szynką, czy pizza.

- Żabka odpowiada na potrzeby klientów, którzy są w biegu i często mają kilka minut na zjedzenie ciepłej przekąski w ciągu dnia. Testowane przez nas urządzenie umożliwia klientom zakup przekąski na ciepło, do zjedzenia niemal od razu - wyjaśnia biuro prasowe Żabki cytowane przez wiadomoscihandlowe.pl.

Żabka sprawdza nowe rozwiązanie

"Weź ciepłe i w drogę" to rozwiązanie sprzedażowe dedykowane sklepom, które znajdują się w lokalizacjach tranzytowych, takich jak metro czy przejścia podziemne niedaleko dworca. Chodzi o miejsca, gdzie natężenie ruchu jest wyjątkowo duże, a potrzeba szybkich zakupów jest ważniejsza niż zwykle.

Seniorzy mogą pożegnać się dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plusSeniorzy mogą pożegnać się dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plusCzytaj dalej

Nowy koncept na razie w dwóch sklepach

Jak podaje portal, nowe rozwiązanie jest testowane w dwóch sklepach Żabka w Warszawie. Jeżeli koncept się sprawdzi, to zostanie wprowadzony w wielu innych sklepach w Polsce. Przeprowadzane testy mają na celu sprawdzenie, jak obecność rozwiązania wpłynie na sprzedaż artykułów gastronomicznych, które są dostępne w ramach Żabka Cafe. Wydaje się, że możliwość zakupu ciepłego dania bez konieczności przygotowania go może wpłynąć na oszczędność czasu w porównaniu do zamawiania dania w Żabka Cafe. Wyniki dadzą też odpowiedź na to, jak wprowadzenie nowego konceptu wpłynie na sprzedaż pozostałych produktów gastronomicznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nastolatka usłyszała od lekarzy, że jest „zbyt młoda na depresję”. Teraz walczy o życie, jej rodzina jest zdruzgotana
  2. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  3. Waloryzacja ma wypchać portfele emerytów. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł
  4. Setki osób dostanie 252,38 zł zamiast 500 plus. Ludzie przeoczyli haczyk
  5. Tylko wyniesiesz śmieci. Zapłacisz nawet 5 tys. złotych grzywny
  6. Ziścił się czarny scenariusz dla Tadeusza Rydzyka. Z jego radiem jeszcze nie było tak źle

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News