Żabka przekazała na WOŚP 3 600 000 zł
facebook/WOŚP
Autor Stanisław Węgrowski - 13 Stycznia 2020

Niewiarygodne. Podano ile Żabka dała na WOŚP, suma jest po prostu nierealna

Wczoraj zakończyła się zbiórka pieniędzy w ponad 6 tys. sklepach sieci Żabka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Żabka zdecydowała się także przekazać Fundacji dodatkową kwotę w uznaniu zaangażowania klientów korzystających z aplikacji Żappka. To efekt symbolicznej zamiany żappsów (punktów w aplikacji), których klienci nie zdążyli wykorzystać w trakcie regulaminowego okresu ważności na środki przekazane Orkiestrze. Ile przekazała Żabka na WOŚP?

Żabka wspiera WOŚP

Sieć Żabka kolejny rok wspierała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i tworzyła najliczniejszy w Polsce sztab WOŚP-u. W ubiegłym roku dzięki hojności klientów i zaangażowaniu franczyzobiorców sklepów, Żabka zebrała i przekazała Fundacji ponad milion złotych. W uznaniu zaangażowania klientów aplikacji żappka sieć symbolicznie zamieniła niewykorzystane żappsy na kwotę równą liczbie użytkowników aplikacji w dniu finału WOŚP.

- W tym roku, poza zbiórką środków pieniężnych w naszych sklepach, w którą jest zaangażowanych ponad 4,2 tys. franczyzobiorców, zdecydowaliśmy się szerzej wesprzeć tę szczytną akcję i podziękować w ten sposób użytkownikom aplikacji żappka. Zaangażowanie klientów, które widać w zebranych punktach-żappsach, zdecydowaliśmy się docenić, wspierając w ich imieniu tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszymy się, że w tym roku ponownie możemy wspólnie z klientami naszej sieci mieć swój udział w ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia - podkreślał w komunikacie prasowym Tomasz Suchański, Prezes Zarządu firmy Żabka Polska.

BiznesINFO portal biznesowy"Wypłata 13. emerytury obniży nasze przyszłe świadczenia". Polacy teraz dostaną pieniądze, a potem zostaną z niczym?Czytaj dalej

Żabka przekazała WOŚP prawdziwą fortunę

Tegoroczny, 28. już Finał WOŚP odbył się w niedzielę 12 stycznia. W ramach tej edycji Fundacja zbierała środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, które potrzebują przeprowadzenia różnego rodzaju operacji i zabiegów medycznych. Wielka Orkiestra wspiera przede wszystkim oddziały medycyny dziecięcej, chirurgii ogólnej, kardiochirurgii i neurochirurgii.

Ile przekazała Żabka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Trzeba przyznać, że wynik jest imponujący. Na stronie WOŚP na Facebooku pojawiła się informacja, że Żabka przekaże 3 mln 600 tys. złotych.

Wyślij wniosek i otrzymaj należne 5 tys. złotych. Już dzisiaj możesz ubiegać się o spore pieniądze od państwaWyślij wniosek i otrzymaj należne 5 tys. złotych. Już dzisiaj możesz ubiegać się o spore pieniądze od państwaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. Wspaniała wiadomość. Emeryci dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy dokładnie ile i kiedy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News