Żabka - godziny otwarcia w weekend majowy
Wikipedia/Wojciech Sarnowski
Autor Maria Glinka - 1 Maja 2020

Żabka nie zamyka się na majówkę. Sieć podała godziny otwarcia

Żabka będzie otwarta 1 i 3 maja na tych samych zasadach, co w czasie niehandlowych niedziel. Franczyzobiorcy mogą zatem samodzielnie podjąć decyzję o otwarciu oddziału, a informacje o godzinach otwarcia są dostępne w poszczególnych placówkach.

Żabka – różne godziny otwarcia w weekend majowy

Godziny otwarcia sklepów Żabka 1 i 3 maja są identyczne, jak w niedziele z zakazem handlu. Udzielenie szczegółowych informacji w zakresie otwarcia poszczególnych placówek należy do obowiązków franczyzobiorców.

27 kwietnia Żabka podjęła decyzję o powrocie do regularnych godzin otwarcia, dlatego też w sobotę 2 maja wszystkie sklepy będą czynne w godzinach 6-23 – informuje fakt.pl.

Ważna wiadomość dla rodziców. Ujawniono, do kiedy będą otrzymywać pieniądze od rząduWażna wiadomość dla rodziców. Ujawniono, do kiedy będą otrzymywać pieniądze od rząduCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Ujawniono. Zarażony pracownik z firmy kompletującej pakiety wyborcze, zaczyna się

Inne godziny, ograniczenia te same

W komunikacie sieć przypomina o zasadach obowiązujących w sklepie, których przestrzeganie ma kluczowe znaczenie dla zminimalizowania zagrożenia infekcji koronawirusem. Udając się na zakupy należy pamiętać o zasłonięciu ust i nosa oraz nałożeniu rękawiczek ochronnych. Istotne jest także zachowanie bezpiecznej odległości od innych klientów, a w kolejce do kasy 1,5-metrowego odstępu.

W Żabce, tak samo jak w innych sklepach spożywczych, obowiązuje limit osób uzależniony od powierzchni danej placówki – na 15 mkw. przypada 1 klient.

Od 26 kwietnia wprowadzono pewne wyjątki od zasady bezwzględnego zasłaniania dłoni i twarzy w przestrzeni publicznej. Obowiązek ten nie dotyczy osób, które „nie mogą zakładać lub zdejmować rękawiczek z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby mającej trudności z samodzielnym założeniem lub zdjęciem rękawiczek”. Identyczne zasady mają zastosowanie w przypadku maseczek. W obydwu przypadkach orzeczenie lub zaświadczenie lekarskie nie jest wymagane.

Za 3 dni ruszają centra handlowe. Jednak do niektórych sklepów już nie pójdziemy, pandemia je pokonałaZa 3 dni ruszają centra handlowe. Jednak do niektórych sklepów już nie pójdziemy, pandemia je pokonałaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rozpędzony samochód roztrzaskał przystanek. Wszystko wyleciało w powietrze
  2. Otwarcie przedszkoli i żłobków. Znamy zalecenia GIS. Nic już nie będzie tak, jak dawniej
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Ogromne zmiany w Polsce już w przyszłym tygodniu. Dla wielu to zła wiadomość
Nie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećNie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News