listy wyborcze PiS
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 16 Sierpnia 2019

PiS ogłosił swoje listy na wybory parlamentarne, Macierewicz i Kuchciński "lokomotywami" wyborczymi

Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło swoje jedynki na listach wyborczych. Tak jak zapowiadała partia już wcześniej premier Mateusz Morawiecki będzie startował w Katowicach, a Jarosław Kaczyński w Warszawie. Antoni Macierewicz będzie jedynką w Piotrkowie Trybunalskim, a były już marszałek Sejmu Marek Kuchciński w Krośnie.

PiS zdecydował się na "pewniaki", a przynajmniej w stolicy i Katowicach. Dość ryzykowym ruchem może jednak okazać się wystawienie na pierwszych miejscach swoich okręgów wyboryczych Antoniego Macierewicza (Piotrków Trybunalski) czy Marka Kuchcińskiego (Krosno).

W największych miastach PiS postanowiło postawić na: Mirosławę Stachowiak - Różecką (Wrocław), Piotra Glińskiego (Łódź), Małgorzatę Wassermann (Kraków), Jarosława Sellina (Gdańsk) i Jadwigę Emilewicz (Poznań). Ciekawym wyborem jest także wystawienie Zbigniewa Ziobry na pierwszym miejscy w Kielcach.

Kuchciński bardziej godny zaufania niż Schetyna. Sondaż zaufania PolakówKuchciński bardziej godny zaufania niż Schetyna. Sondaż zaufania PolakówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  2. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  3. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  4. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News