By China News Service/中国新闻网, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=86271424
By China News Service/中国新闻网, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=86271424
Autor Stanisław Węgrowski - 24 Marca 2020

Bardzo dobra wiadomość z Chin, z samego Wuhan. Możemy być pełni optymizmu

Wuhan wraca do normalności. W chińskim mieście, z którego pochodzi koronawirus, zostały otwarte sklepy z żywnością i artykułami codziennego użytku.

Wuhan staje na nogi

Wygląda na to, że Chiny najgorsze mają już za sobą, w przeciwieństwie do Europy, gdzie koronawirus dalej zbiera śmiertelne żniwo, a w Polsce epidemia dopiero się rozkręca. Jak podaje portal Wiadomości Handlowe za YiCai Global, w mieście Wuhan, z którego pochodzi koronawirus, handel powoli wraca do normy.

Szef WHO nie ma dobrych wieści: pandemia przyspiesza. To dopiero początek tego, co się wydarzySzef WHO nie ma dobrych wieści: pandemia przyspiesza. To dopiero początek tego, co się wydarzyCzytaj dalej

Wuhan wraca do normalności

Po paru miesiącach intensywnej walki z koronawirusem Wuhan w końcu staje na nogi, sytuacja wydaje się opanowana. Wuhan otwiera sklepy z żywnością i produktami codziennego użytku. Kilkanaście milionów ludzi może odetchnąć. Po spełnieniu określonych warunków klienci mogą robić normalne zakupy.

Biedronka przekazuje kolejną ważną informację swoim klientom. Teraz zakupy ulegną znacznej zmianieBiedronka przekazuje kolejną ważną informację swoim klientom. Teraz zakupy ulegną znacznej zmianieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. PGE stanowczo zabiera głos w sprawie dostępności prądu w domach i ostrzega klientów
2. WHO przekazało nowe ustalenia. “Kwarantanna to za mało”, jest ważniejsza kwestia

Przed wejściem do marketów w Wuhan osoby chcące zrobić zakupy są poddawane testowi na temperaturę ciała. Ich dane osobowe są rejestrowane, muszą też pokazywać aktualne wyniki badania lekarskiego. Jak podaje serwis, w sklepach nadal trzeba przestrzegać surowych reguł zachowania higieny, a obsługa pracuje w ochronnych kombinezonach, rękawiczkach i maseczkach.

Wszystko zaczęło się od Wuhan

Warto przypomnieć, że koronawirus został wykryty w mieście Wuhan, które ze względów bezpieczeństwa zostało na kilka miesięcy całkowicie odcięte od reszty świata. Od początku pandemii w Chinach potwierdzono ponad 81 tys. zakażeń koronawirusem.

Blisko 73 tys. osób zostało wyleczonych i wypisanych ze szpitali, a zmarło 3 270 osób. Aktualnie w Chinach jest około 5 tys. potwierdzonych przypadków zakażenia, a 1 749 osób jest w stanie ciężkim.

Ty siedzisz w domu, a złodzieje grasują. Samochody które najłatwiej ukraść, na liście może być też twójTy siedzisz w domu, a złodzieje grasują. Samochody które najłatwiej ukraść, na liście może być też twójCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Tłok w komunikacji miejskiej, ludziom puszczają nerwy. "Gdzie jest szacunek dla ludzi. To igranie z ogniem".
   2. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
   3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
   4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
   5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
   6. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News