Wuhan koronawirus nietypowy przypadek
Unsplash.com Macau Photo Agency
Autor Konrad Karpiuk - 9 Października 2020

Fatalne wieści z Wuhan. Siła wirusa okazała się większa niż przypuszczano, wykrycie w niespodziewanym miejscu

W Wuhan dokonano odkrycia kolejnego nietypowego przypadku związanego z koronawirusem. Mimo, że pacjentka miała negatywne wyniki testów, udało się ustalić, że wirus zachował się w jej ciele.

W Wuhan kolejny przypadek, który okazał się zaskoczeniem dla naukowców

W Wuhan naukowcy znaleźli koronawirusa u kobiety, która wydawała się zdrowia. Niedługo po tym, jak pacjentka wyszła ze szpitala jako wyleczona, zaczęła skarżyć się na ból oczu i pieczenie. Później zaczęła zbierać się na nich ropa, lekarze z początku podejrzewali ostry atak jaskry, która objawia się zbyt dużym ciśnieniem w oku. 14 marca zdecydowano się ją zoperować. Po udanej operacji ją wypisano, ale to nie był koniec jej kłopotów.

Pilny komunikat Biedronki. Sieć wprowadza ogromne zmiany, sklepy będą czynne w zupełnie innych godzinachPilny komunikat Biedronki. Sieć wprowadza ogromne zmiany, sklepy będą czynne w zupełnie innych godzinachCzytaj dalej

10 kwietnia wróciła do szpitala z tym samym problemem. Ponownie przeprowadzono operację usunięcia jaskry, ale zdecydowano się także na pobranie próbek krwi i tkanek ocznych. Wtedy też wyszło na jaw, że na tęczówce i spojówce oczu kobieta miała białka koronawirusa. Lekarze byli kompletnie zaskoczeni, zdecydowali się na prowadzenie dalszych badań, aby dowiedzieć się jak przebiegła ta nietypowa infekcja.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Masowo ruszyli po pieniądze. Złożono już ponad 26 tys. wniosków, ty też możesz jeszcze je otrzymać
2. Naukowcy podali nowy objaw koronawirusa. Najczęściej występuje u dzieci
3. Wielka kontrola w Watykanie. Ujawniono ogromny skandal, nic już się nie ukryje

Nietypowe przypadki koronawirusa w Chinach

- Na podstawie tych wyników należy stwierdzić, że oprócz płuc oko jest również jednym z docelowych narządów infekcji wirusowej - można przeczytać w raporcie dotyczącym przypadku kobiety.

Co ciekawe, to niejedyny nietypowy przypadek związany z koronawirusem w Chinach. jak podaje Wirtualna Polska, dwóch lekarzy zainfekowanych koronawirusem w trakcie leczenia miało nietypowy objaw. Doszło do zmiany ich koloru skóry, która stała się bardziej brązowa. Chińskie media podają, że to efekt uszkodzenia wątroby, choć są teorie, że to nieprzewidzianie działanie jednego z podanych im leków. Ponadto po przywrócenie funkcji wątroby ich kolor skóry miałby wrócić do normy.

Listonosz już nie zapuka z pieniędzmi? Wypłata emerytur i rent już nie taka jak kiedyśListonosz już nie zapuka z pieniędzmi? Wypłata emerytur i rent już nie taka jak kiedyśCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bogumiła Wander musiała sprzedać 280-metrową willę, bo miała zbyt niskie świadczenie emerytalne. "Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie domu”
  2. Napoli chce pozwać Arkadiusza Milika. Polak może stracić fortunę
  3. 15 tys. zł grzywny za jazdę po lesie. Sąd nie miał wątpliwości
  4. Abonament RTV w 2021 roku będzie wyższy. Ale nie wszyscy muszą go płacić, lista zwolnionych zaskakuje długością
  5. Ikea rozpoczęła sprzedaż nietypowych akcesoriów. Sieć chce, żeby klienci wyglądali stylowo
  6. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
Obecna trudna sytuacja wpłynie na 13. emerytury? Minister Maląg: waloryzacja i trzynastka kosztuje nas aż 22 mln złotychObecna trudna sytuacja wpłynie na 13. emerytury? Minister Maląg: waloryzacja i trzynastka kosztuje nas aż 22 mln złotychCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News