Aukcje na WOŚP
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 11 Stycznia 2020

WOŚP zagra już jutro. Sprawdziliśmy najciekawsze aukcje oferowane przez celebrytów

Do 28. finału WOŚP włączyło się bardzo dużo sławnych osób. Są wśród nich sportowcy, pisarze czy piosenkarze. Dla Orkiestry zagra nawet legendarny amerykański bokser Mike Tyson. Spotkania z gwiazdami będzie można wylicytować na specjalnych aukcjach, z których pieniądze powędrują dla potrzebujących.

Jak co roku inicjatywę Jerzego Owsiaka wspiera liczne grono osobistości znanych ze świata mediów. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspierana jest przez wiele gwiazd. Na aukcjach internetowych, z których pieniądze zostaną przekazane na pomoc potrzebującym wylicytować można przedmioty należące do sławnych osób oraz możliwość spędzenia z nimi czasu - pisze "Dziennik".

WOŚP oferuje spotkania z gwiazdami

W tym roku, podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wylicytować między innymi lunch i spotkanie z Robertem Lewandowskim. Cena startowa aukcji, to 40 tys. zł. O 10 tys. zł kosztuje kolacja z legendą amerykańskiego i światowego boksu, Mike\'em Tysonem. To jednak nie wszyscy sportowcy, którze zaoferowali swój czas dla WOŚP. Licytacja kolacji z napastnikiem AC Milan Krzysztofem Piątkiem rozpocznie się od 10 tys. zł, a trening z Robertem Korzeniwoskim to 1500 zł.

WOŚP wesprą też legendarni polscy aktorzy. Daniel Olbrychski zaoferował lekcję jazdy konnej z ceną startową 3550 zł, a Janusz Gajos limitowaną kolekcję płyt z muzyką Mozarta za 5 tys. zł.

13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiemCzytaj dalej

Z kolei wśród muzyków biorących udział a akcji znalazła się Agnieszka Chylińska oferująca figurkę z teledysku „Mam zły dzień” za 3 tys. zł, Grzegorz Turnau licytujący pianio za 22 tys. zł, czy Roksana Węgiel, której sukienkę z występu w Opolu można będzie nabyć za 5 tys. zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News