WOŚP jest wykorzystywana przez oszustów
wikimedia
Autor Komunikaty prasowe - 7 Stycznia 2020

W bezczelny sposób wykorzystują WOŚP, żeby zarobić. Oszuści łatwo mogą cię naciągnąć

WOŚP padł ofiarą internetowych oszustów. Uważaj na podejrzane wiadomości SMS.

WOŚP ofiarą oszustów

28. finał WOŚP będzie miał miejsce 12 stycznia tego roku. Internetowi oszuści nie śpią i postanowili ugrać na popularności największej w Polsce akcji charytatywnej. Jak wynika z informacji podanej na Facebooku przez olsztyński oddział WOŚP, istnieją już strony, które podszywają się pod organizację.

Co powinno rzucić się w oczy

Gdy dostaniesz podejrzaną wiadomość od oszustów podszywających się pod WOŚP, pierwsze co powinno zwrócić twoją uwagę to brak polskich znaków. Co więcej, jedyny prawdziwy adres strony WOŚP to www.wosp.org.pl. Wszystkie inne, które go nawet bardzo przypominają, są nieprawdziwe i powinna zapalić ci się czerwona lampka na ich widok.

Na liczniku WOŚP jest już przeszło 5 mln zł

Licznik tegorocznej akcji charytatywnej WOŚP przekroczył już 5 mln zł. “W zeszłym roku WOŚP zebrała prawie 176 mln zł, bijąc tym samym kolejny rekord. Ponadto podczas 27. finału udało się przebić kwotę miliarda złotych, którą WOŚP zebrał przez całą swoją działalność - dokładnie 1,2 mld zł” - podaje Bankier.pl.

W styczniu na pewno wzrosną renty. Podwyżka zależy jednak od rodzaju świadczeniaW styczniu na pewno wzrosną renty. Podwyżka zależy jednak od rodzaju świadczeniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  4. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  5. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News