Wojsko na granicach Polski
Wikipedia/Lukas Plewnia
Autor Radosław Święcki - 14 Marca 2020

Wojsko na granicach Polski. Jest decyzja samego ministra

Wojska operacyjne, Wojska Obrony Terytorialnej i Żandarmeria będą wspierać Straż Graniczną w ochronie granicy - poinformował na Twitterze szef MON Mariusz Błaszczak.

- Wojska operacyjne, Wojska Obrony Terytorialnej i Żandarmeria będą wspierać Straż Graniczną w ochronie granicy podczas patroli i w rozbudowie posterunków - poinformował na Twitterze minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

Niewesołe wieści z Włoch. W kostnicach zaczyna brakować miejscNiewesołe wieści z Włoch. W kostnicach zaczyna brakować miejscCzytaj dalej

- Wojsko udostępni sprzęt i pojazdy.Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii w Puławach przeprowadza badania próbek na obecność koronawirusa - dodał szef MON.

twitt

DZISIAJ GRZEJE:
1. Już za dwa miesiące całkowicie zniknie z rynku. Radykalna zmiana dotknie 9 mln Polaków
2. Zbigniew Hołdys trafił do szpitala. Nie ma pewności, co się stało

Przypomnijmy, że w nocy z soboty na niedzielę z powodu wzrastającej liczby zarażonych koronawirusem zostanie wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego, wskutek czego dojdzie m.in. do zawieszenia międzynarodowych połączeń lotniczych i kolejowych oraz zamknięcia granic dla obcokrajowców.

W Polsce liczba osób zakażonych wirusem stale rośnie. W sobotę wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 10 nowych przypadkach zarażenia. Łącznie chorują 103 osoby.

COVID-19 wpłynie na trzynaste emerytury? Podajemy daty wypłatCOVID-19 wpłynie na trzynaste emerytury? Podajemy daty wypłatCzytaj dalej

Resort zdrowia poinformował również o śmierci trzeciego pacjenta zakażonego koronawirusem, jest to 66-letni mężczyzna, który w poważnym stanie przebywał w szpitalu w Lublinie. W czwartek poinformowano o śmierci 56-letniej pacjentki z Poznania, zaś w piątek późnym wieczorem nadeszła informacja o zgonie 73-letniego mężczyzny z Wrocławia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus. Uniwersytet Warszawski odwołuje zajęcia, Trzaskowski zwrócił się o zamknięcie szkół w Warszawie
  2. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyna szansą jest niezwykle drogi lek
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Z ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o Włoszech
Nie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychNie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News