Wizz Air
Pixabay/skyradar
Autor Paulina Musianek - 12 Września 2019

Wizz Air znów podnosi wysokość opłat. Tanie linie już nie takie tanie?

Wizz Air ponownie podwyższa opłaty za bagaż. Jego pasażerowie zapłacą dużo więcej. Tanie linie lotnicze przestają być tanie?

Wizz Air coraz droższy

Wizz Air bez żadnego uprzedzenia trzeci raz w tym roku podnosi opłaty za bagaż, jak informuje tur-info.pl. Podróżowanie węgierskimi liniami lotniczymi staje się coraz droższe - chyba, że nie potrzebujemy dodatkowego bagażu.

Nawet 5 tys. złotych kary za spacer z dzieckiem. I to po chodnikuNawet 5 tys. złotych kary za spacer z dzieckiem. I to po chodnikuCzytaj dalej

Opłata za bagaż nadawany o wadze do 10 kg przed zmianami wprowadzonymi przez operatora wynosiła 36 euro. Teraz, w zależności od sezonu, tego typu bagaż klientów linii będzie kosztował od 9 do 47 euro w sezonie niskim oraz od 13 do 57 euro w sezonie wysokim. Ci, którzy potrzebują jeszcze większego bagażu muszą przygotować się na jeszcze większe podwyżki. Bagaż nadawany o wadze do 20 kilogramów, który wcześniej kosztował 52 euro, teraz podrożał do 15-67 euro w sezonie niskim, natomiast w wysokim do 21-83 euro.

“Więcej trzeba będzie zapłacić także za ponadwymiarowy bagaż o wadze powyżej 32 kilogramów, który kosztował od 23 do 73 euro. Aktualne ceny zawierają się w przedziałach: między 21 a 89 euro w sezonie niskim i od 30 do 109 euro w sezonie wysokim. Z kolei opłata maksymalna za usługę Wizz Priority wzrosła o 2 euro” - czytamy na portalu.

Droższe jest też członkostwo w Wizz Discount Club. Ujednolicono również zniżki na jeden lot do kwoty 10 euro.

Emerycie, będziesz miał dwie Emerycie, będziesz miał dwie "trzynastki". Obiecał je PiSCzytaj dalej

Bezpłatny bagaż Wizz Air

Oczywiście bez dodatkowych opłat każdy korzystający z usług linii Wizz Air może zabrać z sobą bezpłatny bagaż podręczny, który maksymalnie musi mieć 40 x 30 x 20 cm, czyli powinien zmieścić się pod siedzeniem przed sobą. Pasażerowie, którzy zakupili priorytetowe wejście na pokład WIZZ Priority, mogą zabrać ze sobą dodatkową torbę na wózek o maksymalnym rozmiarze 55 x 40 x 23 cm.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście
  2. Starsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatności
  3. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  4. Mąż odkrył, że żona go zdradza. Postanowił ją upokorzyć w najgorszy możliwy sposób

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News