wizz air
Autor Paulina Musianek - 9 Sierpnia 2019

Wizz Air otwiera nowe trasy z Polski. Pasażerowie mogą skorzystać na problemach Ryanaira

Wizz Air, w przeciwieństwie do swojego konkurenta Ryanaira, otwiera nowe trasy z Polski. Dokąd polecimy z węgierskimi tanimi liniami lotniczymi?

Wizz Air stworzy połączenia z Polski do Odessy

Wizz Air w środę podczas konferencji prasowej na Ukrainie ogłosił uruchomienie nowych tras. Już od 1 listopada będziemy mogli skorzystać z lotów z Odessy do Wrocławia, które będą realizowane po 2 razy w tygodniu.

Cel: Odessa

Co więcej, węgierska tania linia lotnicza ogłosiła również, że ​​uruchomi loty do siedmiu nowych miejsc docelowych z Ukrainy. Od listopada firma będzie uruchamiać loty nie tylko do Wrocławia, ale również do Gdańska i Katowic oraz do Berlina, Bratysławy i Budapesztu.

Starsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatnościStarsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatnościCzytaj dalej

Jak wspomina portal fly4free, do Odessy z Polski będzie też latał Ryanair. Obecnie irlandzka linia oferuje loty z Polski do kurortu nad Morzem Czarnym tylko z Krakowa, jednak pod koniec października uruchomi też połączenia do Odessy z: Poznania, Gdańska, Wrocławia i Katowic. W większości przypadków rejsy także będą realizowane 2 razy w tygodniu, tylko do Katowic przewidziana jest jedna dodatkowa rotacja. Czy Ryanair, biorąc pod uwagę jego trudną sytuację, wytrzyma taką konkurencję? Na pewno pasażerowie skorzystają na obniżaniu cen.

To nie koniec niespodzianek Wizz Aira – zapowiada również uruchomienie połączeń z Warszawy i Gdańska do Edynburga.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  4. Wakacje nad Bałtykiem drogie jak na Tureckiej Riwierze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News