Donald Trump, zniesienie wiz dla Polski
flickr
Autor Kasper Starużyk - 4 Października 2019

Stało się, nie potrzebujemy już wizy do Stanów Zjednoczonych. Jest podpis Trumpa

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał dzisiaj dokument włączający Polskę do ruchu bezwizowego. To historycznie ważny dokument.

Wielokrotnie zapowiadane zniesienie wiz stało się w końcu faktem. Donald Trump podpisał dzisiaj dokument, który uprawnia Polaków do wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych bez uprzedniego ubiegania się o wizę.

Powodem zniesienia wiz jest nie polityka lecz liczby. Polska po prostu spełniła warunek, którym było mniej niż 3% odrzuconych formularzy wizowych, aby móc zostać włączonym do programu bezwizowego.

Chęć zniesienia wiz dla Polaków zapowiadali wszyscy kandydaci na najważniejszy urząd świata. Wizy do Polski wciąż jednak obowiązywały, co miało związek właśnie z ilością odrzuconych formularzy.

Olbrzymie problemy w policji. Mundurowi nie chcą już służyćOlbrzymie problemy w policji. Mundurowi nie chcą już służyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  3. Złota jesień dla seniorów. Od dziś dostaną wyższe emerytury
  4. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News