By Lestat (Jan Mehlich) - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=4584646
By Lestat (Jan Mehlich) - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=4584646
Autor Stanisław Węgrowski - 10 Maja 2020

Następny krok w otwieraniu granic. Polacy będą mogli pojechać do kolejnego kraju

Wielka Brytania to kolejny kraj, do którego mogą pojechać Polacy. Firma przewozowa Sindbad poinformowała o uruchomieniu tras do i z Wielkiej Brytanii. Wyjazdy i powroty będą realizowane w poniedziałki, środy i soboty. Wcześniej przewoźnik uruchomił kursy do Niemiec.

Wielka Brytania kolejnym krajem, do którego można pojechać

Firma autokarowa Sindbad poinformowała o odmrożeniu połączeń z Wielką Brytanią za pośrednictwem swojej strony internetowej.

- W związku z rosnącym zainteresowaniem połączeniami do i z Wielkiej Brytanii, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu w maju linii Polska-Wielka Brytania-Polska - pierwszy wyjazd z Polski odbędzie się w sobotę, 9 maja, a powrót do Polski w poniedziałek, 11 maja - informuje firma w komunikacie.

Szykuj więcej pieniędzy na zakupy. Drożeją dwa absolutnie podstawowe produkty, będziesz wściekłySzykuj więcej pieniędzy na zakupy. Drożeją dwa absolutnie podstawowe produkty, będziesz wściekłyCzytaj dalej

Znów pojedziesz na Wyspy. Sindbad wznawia połączenia z Wielką Brytanią

Wyjazdy i powroty do Wielkiej Brytanii będą realizowane w poniedziałki, środy i soboty. Wśród uruchomionych przystanków znalazły się m.in. Londyn, Birmingham, Leeds, Manchester czy Northampton.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Zadziwiająca scena podczas minuty ciszy w Sejmie. Wielu będzie oburzonych

Sindbad zaznacza, że na ten moment możliwa jest wyłącznie podróż do i z miejscowości wskazanych w rozkładzie dostępnym na stronie firmy. Jednocześnie przewoźnik nie wyklucza rozszerzania siatki połączeń o kolejne miejscowości zarówno na terenie Polski jak i Wielkiej Brytanii w najbliższej przyszłości.

Nie tylko Wielka Brytania. Coraz więcej tras do i z Niemiec

Na początku tygodnia Sindbad poinformował o wznowieniu połączeń do i z Niemiec. Dodatkowo, firma zwiększa liczbę miast, do których można pojechać. - Na ten moment udało nam się uruchomić połączenia do/z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Mamy nadzieję, że wraz z upływem czasu, uda się przywrócić linie do kolejnych krajów - informuje Sindbad.

Podróże autokarami podlegają obostrzeniom wprowadzonym ze względu na epidemię koronawirusa. Zgodnie z przepisami przewoźnik może sprzedać maksymalnie połowę miejsc w autokarze. Pasażerowie muszą mieć więcej miejsca, a przed wejściem będą mieli mierzoną temperaturę. Po każdym kursie autokary podlegają dezynfekcji specjalnymi środkami na bazie alkoholu, a po powrocie na bazę, pojazdy są dodatkowo kompleksowo ozonowane. Każdy pasażer ma bezwzględny obowiązek posiadania i podróżowania w maseczce ochronnej lub przyłbicy.

Już za chwilę podjeżdżając na stację możesz się mocno zdziwić. Analitycy radzą: jeśli tankować, to jeszcze teraz.Już za chwilę podjeżdżając na stację możesz się mocno zdziwić. Analitycy radzą: jeśli tankować, to jeszcze teraz.Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny zakaz zostanie przedłużony do odwołania? Młodzi ludzie będą wściekli
  2. Nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia na czas epidemii. Dotyczą wielu polskich rodzin
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. "Lepiej zapytajcie Chiny". Prezydent nagle przerwał konferencję i opuścił spotkanie za granicą
Nie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećNie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News