warbud
Warbud informacja prasowa
Autor Komunikaty prasowe - 10 Października 2019

Warbud przedłuża najem w Nestlé House

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, informuje o przedłużeniu umowy najmu przez Warbud S.A. w biurowcu Nestlé House przy ulicy Domaniewskiej 32.

(WARSZAWA) Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, ma przyjemność poinformować o przedłużeniu umowy najmu przez Warbud S.A.
w biurowcu Nestlé House. Jest to ośmiokondygnacyjny obiekt klasy A o powierzchni ponad 19 000 m kw., zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 32.

Warbud S.A. to generalny wykonawca inwestycji budowlanych, mający w swoim portfolio ponad 600 zrealizowanych projektów. Firma jest wieloletnim i jednym z największych najemców Nestlé House. W październiku 2019 roku Warbud postanowił przedłużyć postanowienia dotychczas obowiązującej umowy do 2027 roku.

– W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby każdemu najemcy zapewnić możliwie najlepsze warunki pracy. Cieszymy się, że podejmowane przez nas
działania znajdują uznanie również wśród firm z branży budowlanej, takich jak Warbud, który po kilku latach najmu w Nestlé House, podjął decyzję o kontynowaniu współpracy –powiedział Łukasz Pawikowski, Dyrektor w Hines Polska.

Warbud postanowił także przedłużyć najem 276 m kw. powierzchni w Ambassador Office Building – sąsiednim biurowcu Nestlé House, również należącym do Hines.

Szykuje się nowe 500 plus dla kolejnej grupy Polaków. Prezydent Duda zdecydowałSzykuje się nowe 500 plus dla kolejnej grupy Polaków. Prezydent Duda zdecydowałCzytaj dalej

Właścicielem Nestlé House oraz Ambassador Office Building jest fundusz Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF). Aktywami i nieruchomościami w imieniu HPSIF zarządza Hines Polska.

Hines Poland Sustainable Income Fund HPSIF to fundusz zarządzany przez Hines, ukierunkowany na nabywanie nieruchomości, a następnie poprawę ich efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji zanieczyszczeń poprzez aktywne zarządzanie. Hines Polska koncentruje się na działalności deweloperskiej oraz inwestycyjnej na rzecz różnych podmiotów z grupy Hines.

Portofilio funduszu obejmuje trzy budynki biurowe na warszawskim Mokotowie – Ambassador Office Building, Nestlé House i Sky Office Center, a także sześć parków logistycznych. Są to: DP Portfolio Toruń, DP Portfolio Mysłowice, DP Portfolio Legnica, DP Portfolio Garwolin, DP Portfolio Grodzisk Mazowiecki i Distribution Park Żerań.

1 milionowi Polaków emerytura będzie liczona na korzystniejszych warunkach1 milionowi Polaków emerytura będzie liczona na korzystniejszych warunkachCzytaj dalej

Hines
Hines jest prywatną firmą specjalizującą się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości na całym świecie. Firma została założona w 1957 r. i obecnie ma biura w 219 miastach w 23 krajach. Hines zarządza aktywami o wartości 124,3 mld USD, w tym portfelem o wartości 63,8 mld USD jako inwestor oraz portfelem o wartości 60,5 mld USD jako zarządca nieruchomości. Obecnie Hines realizuje 148 projektów deweloperskich na całym świecie. Dotychczas firma wybudowała, zmodernizowała lub nabyła 1 362 nieruchomości o powierzchni ponad 41,7 mln mkw. Portfel dotychczasowych realizacji deweloperskich firmy obejmuje ponad 514 nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 20,6 mln mkw. Jako inwestor z bogatym doświadczeniem w inwestowaniu w nieruchomości wszelkich typów, na różnych rynkach i przy odmiennych poziomach ryzyka, stosujący przy tym nowatorskie rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, Hines jest obecnie jedną z największych i najbardziej renomowanych firm na globalnym rynku nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat działalności Hines znajdują się na stronie www.hines.pl oraz www.hines.com.

Niniejszy artykuł jest informacją prasową.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  6. Mateusz Morawiecki wprowadził w całej Polsce stan alarmowy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News