Grecja
Public Domain Pictures/Ekaterina Vladinova
Autor Paulina Musianek - 29 Września 2019

Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeń

Wakacje w Grecji i praca jednocześnie? Luksusowe biuro podróży zapłaci za twój urlop, wystarczy, że będziesz robić zdjęcia na Instagram pięknym, greckim zakątkom.

Wakacje w Grecji to jeden z częściej wybieranych pomysłów na urlop. Ateny, Santorini czy Paros to miejsca, które cieszą się od lat niezmienną popularnością wśród turystów. Jeden szczęśliwiec będzie mógł spędzić w Grecji swój urlop za darmo, a nawet otrzyma za to… wynagrodzenie. Wystarczy, że swoje wakacje będzie dokumentował, a zdjęcia publikował na Instagramie.

Wakacje w Grecji za darmo. Wystarczy robić zdjęcia

Luksusowe biuro podróży Unforgettable Greece oferuje nietypową pracę, za którą zapłaci 550 euro. Wybrana osoba miałaby spędzić 9 dni w Grecji mieszkając w najlepszych hotelach, jedząc pyszne posiłki i zwiedzając największe atrakcje, a wszystko, co będzie musiała zrobić to… zrobić wspaniałe zdjęcia, które później opublikuje w social mediach. Zadanie to nie wydaje się trudne, ponieważ greckie widoki, turkusowe wody, bielone wille i starożytne zabytki to idealne miejsce do pracy dla każdego pasjonata fotografii.

Zwycięzca konkursu, który będzie elementem rekrutacji pracownika przez biuro podróży, odbędzie również prywatną wycieczkę z przewodnikiem po Akropolu, przejedzie się jeepem po najpiękniejszych plażach Mykonos, odbędzie rejs o zachodzie słońca na Santorini i weźmie udział w prywatnej lekcji gotowania na Krecie. Ponadto szczęśliwy wybrany otrzyma za darmo Samsunga S10 do robienia zdjęć.

Masz mieszkanie w bloku? 12 milionów Polaków dostanie pieniądze od rząduMasz mieszkanie w bloku? 12 milionów Polaków dostanie pieniądze od rząduCzytaj dalej

Firma twierdzi, że odpowiedni kandydat do tej pracy to miłośnik podróży i fotografii, „który wie, jak robić efektowne zdjęcia na Instagram i nie boi się podejmować różnych, nowych działań”.

Aby wziąć udział w konkursie, opublikuj swoje najlepsze zdjęcie z podróży na Instagramie, oznacz @unforgettablegreece, użyj hashtagu #UnforgettableInstagrammer i upewnij się, że Twój wpis jest publiczny.

Zgłoszenia można przesyłać do 15 listopada o godz. 23.59. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy wszystkich krajów. Aby wziąć udział, musisz mieć ukończone 18 lat. Wybrany kandydat będzie miał również zabrać ze sobą przyjaciela. Więcej o ofercie pod tym adresem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu
  2. Mija termin składania zaświadczeń. Spiesz się, bo stracisz rentę
  3. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  4. Nie żyje wybitna Polka. Zginęła w tragicznych okolicznościach, miała 44 lata

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News