Viktor Orban o Polsce
Wikimedia Commons European People's Party CC2.0
Autor Konrad Karpiuk - 5 Września 2020

Viktor Orban przewiduje przyszłość Polski. Bardzo zaskakujące słowa premiera Węgier

Viktor Orban czyli obecny premier Węgier jest znany jako osoba dosyć przychylna Polsce. niedawno w rozmowie z Radiem Kossuth poruszył temat kraju nad Wisłą i sytuacji UE.

Viktor Orban wypowiedział zaskakujące słowa o Polsce

Viktor Orban stwierdził w wywiadzie, że Polskę czeka świetlana przyszłość, przynajmniej w kwestiach gospodarczych. Obecnie w Europie Środkowej są pozytywne wskaźniki gospodarcze, w tym w Polsce. W związku z tym, premier Węgier spodziewa się, że w ciągu 10 lat Polska będzie "nowymi Niemcami Europy".

- Zachodzi na świecie wielka zmiana, która przesądzi o tym, gdzie będzie miejsce Zachodu, ludzi Zachodu, świata Zachodu, Europy, a w niej Europy Środkowej. Jesteśmy w środku wielkiego procesu przeobrażeń - mówił w Radiu Kossuth Orban.

Nie ominie cię rejestracja jeśli używasz jednego gadżetu. Czasu coraz mniejNie ominie cię rejestracja jeśli używasz jednego gadżetu. Czasu coraz mniejCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Zachowanie wszystkich zasad w szkołach jest niemożliwe? Niepokojące słowa nauczycieli
2. Matka wyrzuciła dzieci przez okno na trzecim piętrze. Tylko tak mogła je uratować
3. Pojawił się poważny problem z ZUS-em. Wiele osób może mieć kłopot z otrzymaniem obiecanych pieniędzy

Sytuacja w Unii Europejskiej coraz trudniejsza. Mogą na tym skorzystać kraje Europy Zachodniej

Jak pisze bankier.pl, premier Węgier podkreśla, że jego przewidywania nie są bezpodstawne, analizy są konsultowane z naukowcami. Dlatego też podjął prace nad przygotowaniem reakcji i środków zaradczych na zmiany, które mogą dotknąć Węgry i całą Europę. Według cytowanego przez Viktora Orbana opracowania z 2012 roku wskazują, że w do 2050 roku udział Europy w produkcji spadnie nawet do 15-17 proc. Jak stwierdził, do tego poziomu dotarliśmy już teraz, co za tym idzie, spadek znaczenia UE na arenie międzynarodowej nastąpił znacznie wcześniej.

- Europejską odpowiedź na to muszą znaleźć "grube ryby". Węgry tego nie rozwiążą, powinni to rozwiązać Niemcy, Brytyjczycy - którzy już odpowiedzieli wystąpieniem z UE, uznając nas za beznadziejny przypadek - czy Francuzi. To oni muszą udzielić odpowiedzi na te strategiczne pytania. My możemy w tym uczestniczyć, ale to nie my trzymamy kasę. Możemy zrobić jedno: odrobić pracę domową - ostrzegał Viktor Orban.

Kapitalne wieści dla Polaków. Opłat z NFZ będzie można uniknąćKapitalne wieści dla Polaków. Opłat z NFZ będzie można uniknąćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie oglądać Fame MMA 7? Stream online, na żywo, relacja w internecie, transmisja na żywo, stream
  2. Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia" daje do myślenia. Mroczne sekrety
  3. Segregacja śmieci już nie na 5 a na 3 frakcje? Szykują się zmiany w gospodarce odpadami
  4. Aż 83 proc. Polaków zaczyna od niej dzień. Teraz grozi nam deficyt i wysokie podwyżki cen
  5. Już nie dziura, a krater. Na wypłaty rent i emerytur zabraknie nawet 100 miliardów złotych
  6. Tajna receptura na gołąbki babci Reginy, z daleka czuć ich wybitny aromat

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News