Vonder apartamenty
magnifiCo marketing&PR
Autor Komunikaty prasowe - 31 Stycznia 2020

UpRiver, czyli światowy lifestyle nad Wisłą

Przeprowadzka do nowego miejsca kojarzy się z dużym logistycznie wyzwaniem. U wielu osób proces zmiany miejsca zamieszkania i wymagających formalności stanowi barierę w podjęciu decyzji dotyczącej rozwoju zawodowego i osobistego. Na warszawskim Powiślu powstaje pierwszy apartamentowiec, w którym znajdziemy wszystko, co jest potrzebne, by zacząć nowe, wspaniałe życie bez jakichkolwiek obaw.

#Vonder

Firma została założona w 2017 roku przez Yoni Karako i Leona Landwehrę, którzy przybyli do Berlina, będącego przystankiem na ścieżkach ich kariery. Niestety przeprowadzka do nowego miasta i nowy początek okazały się trudne z wielu powodów. Znalezienie mieszkania, skomplikowana biurokracja, założenie konta bankowego, stałego łącza internetowego, a nawet bariery językowe uniemożliwiające zrobienie zakupów – wszystko to złożyło się na proces twórczy i powołanie do życia konceptu, który podbija serca mieszkańców Europy. Na podstawie empirycznych doświadczeń stworzono nowy, globalny i co najważniejsze – bezproblemowy sposób na życie.

„Vonder, którego nazwa pochodzi od słowa Wanderlust, czyli chęci podróżowania do wielu dalekich miejsc, jest globalną platformą lifestylową, która oferuje pięknie zaprojektowane przestrzenie miejskie, możliwość przeżywania niezwykłych doświadczeń oraz przynależność do wyjątkowej, lokalnej społeczności” – mówi Tomer Bercoviz – Vonder Chief Executive.

#BigIdea

W Berlinie, Londynie, Barcelonie i od niedawna w Warszawie powstały apartamentowce oferujące pięknie umeblowane i w pełni wyposażone mieszkania do wynajęcia. Dzięki Vonder nie musimy martwić się o nic. W nowym lokum znajdziemy wszystko czego nam potrzeba - od funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, poprzez dostęp do szybkiego internetu, po… zastawę stołową. Ważnym i unikatowym na rynku mieszkaniowym są też oferowane tu rozwiązania technologiczne i ergonomiczne udogodnienia. Aplikacja stworzona z myślą o mieszkańcach pozwala na zgłoszenie usterek i zarządzenie jakąkolwiek potrzebą w ciągu kilkunastu sekund. Dostęp do przestrzeni za pomocą kart magnetycznych daje poczucie nowoczesności i bezpieczeństwa. Wystarczy więc spakować walizkę i można rozpocząć życie w nowym miejscu bez jakichkolwiek obaw, dzięki pierwszej w takim wydaniu ofercie „all inclusive” uwzględniającej wszystkie wydatki w jednej opłacie. Dlaczego? Otóż koncept to nie tylko oferta przytulnego „M”, ale także dostęp do wspólnej przestrzeni, w której toczy się życie przez duże „Ż”…

#Społeczność

Apartamentowiec UpRiver mieszczący się przy ulicy Solec 24 w Warszawie to 400 mieszkań o powierzchni od 30 do 72m2, wspólna przestrzeń cooworkingowa, kulinarna, wypoczynkowa, sala do jogi, siłownia, sala kinowa, konferencyjna, bar i taras widokowy. Dla mieszkańców organizowane tu będą wszelakie eventy pozwalające za intelektualny i kulturalny rozwój, kursy językowe, kulinarne, wystawy, koncerty, warsztaty TED i inne imprezy mające na celu integrowanie zamieszkałej budynek społeczności oraz gości mieszkańców, którzy dzielą ich pasje i zainteresowania.

„UpRiver wnosi nową jakość, której tak bardzo potrzebuje środowisko młodych menedżerów. Pokolenie Millennialsów definiuje swoimi potrzebami life>

Huczne otwarcie pierwszego z trzech planowanych w Warszawie apartamentowców zaplanowano na koniec lutego 2020. Wówczas ruszy też przedsprzedaż wynajmu powierzchni. Minimalny okres najmu wynosić będzie miesiąc, a umowy średnio-terminowe to czas od 6 do 18 miesięcy.

Powyższy materiał jest komunikatem prasowym

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News