Walizka Dworzec Główny Wrocław
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 28 Lipca 2019

Kolejna upadłość biura podróży w tym miesiącu, za granicą zostali turyści

Już po raz trzeci w tym roku biuro podróży ogłasza niewypłacalność. Po biurach Mediterraneum i Steja Travel przyszła kolej na Kama Tours z Lublina. Wniosek o upadłość wpłynął już do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Za granicą przebywa około 90 turystów, którzy pojechali z biurem na wakacje. Znajdują się w Bośni i Hercegowinie.

Wniosek do Urzędu Marszałkowskiego wpłynął 25 lipca. Jako, że tuoroperator miał posiadał gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. w wysokości 215080 zł. W ramach tej sumy rozpocznie się teraz porcedura ściągania klientów biura do Polski.

Również opłacone a niezrealizowane wycieczki biura podróży będą podlegały teraz procesowi zwrotu, o czym zapewnia właściciel w przesłanym do Urzędu oświadczeniu.

Mieszkowski wydał na taksówki krocie. Rachunki posła po 3 latach są nieprawdopodobneMieszkowski wydał na taksówki krocie. Rachunki posła po 3 latach są nieprawdopodobneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągniecie
  2. 28-latka bez wyższego wykształcenia w rządzie
  3. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”
  4. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News