AC/OC
pexels
Autor Komunikaty prasowe - 13 Listopada 2019

Ubezpieczenia OC/AC od Yanosik i KioskPolis.pl

KioskPolis.pl – najszybciej rozwijająca się porównywarka ubezpieczeń online oraz Neptis S.A. – operator najpopularniejszej aplikacji mobilnej dla kierowców Yanosik, podpisały strategiczną umowę o współpracy. Poza dostępną już w aplikacji Yanosik ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych YU! opartych o styl jazdy i ofertą ubezpieczeń turystycznych, w ramach partnerstwa kierowcy mogą dodatkowo kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, Assistance i NNW. W pierwszym etapie projektu dostępne są oferty takich marek, jak Generali, mtu24, i Link4. Do końca listopada pojawią się oferty Proamy i Benefii. Docelowo w aplikacji będą dostępne oferty kolejnych najpopularniejszych marek ubezpieczeń.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych w porównywarce KioskPolis.pl, użytkownicy Yanosika w szybkim oraz intuicyjnym procesie będą mogli w mniej niż 1 minutę poznać ofertę, porównać szczegóły oraz kupić i zapłacić w jednym miejscu. Sam proces nie będzie wymagał przenoszenia się do zewnętrznych serwisów ubezpieczycieli.

- Idea, która od samego początku przyświeca naszej porównywarce, to intuicyjność, szybkość i bezpieczeństwo, zarówno przy porównaniu, jak i przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego. Osiągnięcie tego efektu nie byłoby możliwe bez zastosowania najnowszych technologii, a takimi dysponujemy w KioskPolis.pl. To właśnie zastosowanie niestandardowych rozwiązań oraz możliwość elastycznego dostosowania się do potrzeb partnerów spowodowały, że wcześniej zaufali nam Orange, bankier.pl czy sklepopon.com, a teraz dołącza do nas lider mobilności dla kierowców, czyli Yanosik - aplikacja, która skupia największą społeczność kierowców w Polsce. Jestem przekonany, że korzyści z tej współpracy zostaną docenione przede wszystkim przez jej użytkowników – komentuje Wojciech Fronckiewicz, Prezes Zarządu KioskPolis Holding S.A.

Yanosik to najpopularniejsza aplikacja dla kierowców w Polsce, z której miesięcznie korzysta ponad 1,5 mln użytkowników.

– W naszych działaniach zawsze kierujemy się wygodą użytkowników. Yanosik jest znany przede wszystkim jako komunikator i nawigacja, która pomoże bezpiecznie dojechać do celu. Aplikacja jest stale wzbogacana o kolejne, przydatne zmotoryzowanym funkcje. Śmiało można więc powiedzieć, że obecnie Yanosik jest wszechstronnym asystentem kierowcy. Zależy nam więc na tym, aby aplikacja była postrzegana jako dostawca różnych usług, które wiążą się z posiadaniem samochodu. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z KioskPolis.pl - chcemy umożliwić naszym klientom wygodny wybór i zakup ubezpieczenia komunikacyjnego w dowolnej chwili – podsumowuje Adam Tychmanowicz, Prezes Zarządu Neptis S.A., twórca aplikacji Yanosik.

Już teraz KioskPolis.pl zapowiada, że w porównywarce pojawią się kolejne znane i cenione przez kierowców marki ubezpieczeniowe.

– Jestem przekonany, że wraz z rozbudowaniem naszej oferty o kolejnych ubezpieczycieli komunikacyjnych, aplikacja Yanosik i KioskPolis.pl stanie się pierwszym wyborem dla kierowców poszukujących ubezpieczeń OC, AC, NNW i Assistance – dodaje Wojciech Fronckiewicz, Prezes Zarządu KioskPolis Holding S.A.

Powyższy meateriał jest komunikatem prasowym.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News