TVN oferuje kampanię reklamową za 1 zł
23.03.2015 Warszawa Rondo ONZ fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Maria Glinka - 25 Kwietnia 2020

TVN weźmie tylko złotówkę. Tysiące Polaków może kupić reklamę niemal za darmo

TVN rusza z kolejnym projektem pod hasłem „TVN Pomagajmy sobie”. Za symboliczną złotówkę małe firmy będą mogły zrealizować kampanię reklamową, która zostanie wyemitowana na kanałach należących do nadawcy.

TVN proponuje dużą kampanię niemal za darmo

TVN Discovery Polska chce promować mniejsze firmy i lokalne biznesy, dla których czas pandemii może być szczególnie trudny. Dlatego też rusza z kolejną odsłoną projektu wspierania obywateli, tym razem pod szyldem „TVN Pomagajmy sobie”. Jest to akcja promocyjną, która obejmie emisję spotów reklamowych zarówno w kanałach telewizyjnych, jak i na platformach internetowych tego nadawcy.

Właściciele biznesów, którzy zechcą wziąć udział w projekcie, muszą iścić symboliczną opłatę wynoszącą 1 zł netto. Każdy z nich otrzyma 5 tys. zł do wykorzystania online z geolokalizacją oraz pakiet 10 spotów telewizyjnych, emitowanych na kanałach odpowiadających tematyce branży przedsiębiorcy – podaje allebiznes.pl.

TVN szacuje, że łączna wartość świadczenia reklamowego wyniesie nawet 6 mln zł.

Rzecznik rządu ujawnił, które obostrzenia będą niedługo zniesione. Decyzje o złagodzeniu nawet już dziśRzecznik rządu ujawnił, które obostrzenia będą niedługo zniesione. Decyzje o złagodzeniu nawet już dziśCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Ważne informacje dla uczniów i rodziców. Minister planuje podjęcie kluczowej decyzji

Bezcenne wsparcie dla małych firm

Prezes i dyrektor zarządzający TVN Discovery Polska Piotr Korycki przyznał, że „polski sektor przedsiębiorstw jest zdominowany przez mikrofirmy”. Łącznie takich podmiotów są ponad 2 miliony, które wraz z małymi przedsiębiorcami stanowią 99 proc. wszystkich firm w naszym kraju.

W ciągu ostatnich kilku lat zauważalny jest zdecydowany wzrost w liczbie małych, lokalnych biznesów, co przekłada się na 40 proc. udział w polskim PKB. Firmy zatrudniają tysiące Polaków, dlatego też ich przetrwanie w tym trudnym czasie pandemii, kiedy wiele spółek masowo zwalnia pracowników, jest w interesie całego społeczeństwa.

Zerowy VAT na kolejny rodzaj towaru? Teraz faktycznie czekają nas obniżki cen?Zerowy VAT na kolejny rodzaj towaru? Teraz faktycznie czekają nas obniżki cen?Czytaj dalej

Kampania reklamowa na kanałach należących do TVN ma pomóc małym przedsiębiorstwom w podtrzymaniu klientów oraz podreparować finanse, które nadszarpnął koronawirus.

Warto jednak pospieszyć z aplikowaniem do projektu, ponieważ liczba pakietów reklamowych jest ograniczona i trafi tylko do 500 podmiotów. Decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz spełnienie wymogów akcji. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 10 maja, a realizacja kampanii jest zaplanowana w dniach 27 kwietnia - 31 maja 2020 r.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wieczorem zgromadzimy się przed ekranami. Czy prezydent powie co dalej? Padną odpowiedzi na nurtujące pytania
  2. Adresy osób znajdujących się na kwarantannie wyciekły do internetu. Sprawą zajmie się prokuratura
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Odkryto ślady koronawirusa w zadziwiającym miejscu. Doniesienia z Włoch obiegły media
Ile tracą na wartości samochody kompaktowe? Warto sprawdzić, ile warte jest teraz twoje autoIle tracą na wartości samochody kompaktowe? Warto sprawdzić, ile warte jest teraz twoje autoCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News