Tesco wprowadza ograniczenia dotyczące maksymalnej masy zamówienia
fot. wallpaperflare.com
Autor Komunikaty prasowe - 28 Marca 2020

Limity już nie tylko w sklepach stacjonarnych. Ograniczają także zakupy w sieci

Tesco wprowadza ograniczenia na e-zakupy. Po tym jak wielu Polaków postanowiło ograniczać kontakty mając na uwadze epidemie SARS-Cov-2 niezwykłą popularnością zaczęły się cieszyć zakupy kanałami online do tego stopnia, że Tesco wprowadza ograniczenia pod względem łącznej masy zamówionych produktów. Teraz nasze wszystkie zakupy w e-sklepie Tesco nie będą mogły przekroczyć 80 kilogramów. 

Tesco wprowadza ograniczenia

Tesco reaguje na spore zainteresowanie sklepem online. "Aby móc oferować nasze usługi jak największej liczbie klientów i zapobiec hurtowym zakupom, wszelkie nowe zamówienia złożone lub zmienione od 30 marca będą ograniczone do maksymalnej wagi 80 kg na zamówienie. Jeśli osiągniesz maksymalny limit, zostaniesz o tym poinformowany w trakcie składania swojego zamówienia" - informuje sklep.

Możliwe ograniczenia swobód obywatelskich i wprowadzenie cenzury. Władza ma w rękach kilka narzędziMożliwe ograniczenia swobód obywatelskich i wprowadzenie cenzury. Władza ma w rękach kilka narzędziCzytaj dalej

Innym wyznacznikiem popularności e-sklepu Tesco jest to, że dostępne terminy dostaw produktów obecnie są dopiero po Wielkanocy. Sklep rezygnuje też z płatności przy odbiorze.

DZISIAJ GRZEJE:
1. PGE stanowczo zabiera głos w sprawie dostępności prądu w domach i ostrzega klientów
2. Media: Nie żyje 21-latka zakażona koronawirusem. Nie miała żadnych schorzeń

Co więcej, niektóre produkty również będą reglamentowane. "Ograniczyliśmy liczbę sztuk, które klienci mogą zamówić w niektórych kategoriach. Informacje o ograniczeniu znajdziesz obok produktu" - podaje sieć w komunikacie.

Wprowadzono zakaz zwalniania pracowników. Jeden kraj postawił na radykalne rozwiązanieWprowadzono zakaz zwalniania pracowników. Jeden kraj postawił na radykalne rozwiązanieCzytaj dalej

Niedawno sklep informował też o ograniczeniu ilości kupowanych produktów dla jednego klienta. "W celu ułatwienia dostępu do niezbędnych produktów ograniczyliśmy liczbę sztuk, które klienci mogą zamówić w niektórych kategoriach" - czytamy na stronie internetowej.

O jakie produkty chodzi? Jak informuje portal Wirtualna Polska można kupić np. maksymalnie 6 opakowań ryżu, makaronu, papieru toaletowego czy konserw.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Myśleli, że to mały szczeniak. Pojechali do schroniska, tam dowiedzieli się, co to za zwierzak
  2. Koronawirus może być niebezpieczny również dla młodych. 12-latka walczy o swoje życie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Z ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedy
Produkty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieProdukty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News