MODEL RELEASED. Mother feeding two week old fraternal twins.
https://eastnews.pl/Science-Photo-Library/EAST-NEWS
Autor Kamila Jeziorska - 23 Sierpnia 2020

Wrzucał kawałki metalu do słoików z jedzeniem dla niemowląt, bo chciał odszkodowania. Grożą mu długie lata w więzieniu

Tesco padło ofiarą szantażu przez hodowcę owiec. Mężczyzna żądał horrendalnej sumy pieniędzy w zamian za zaprzestanie krzywdzących praktyk związanych z produktami dla dzieci.

Tesco szantażowane

Tesco padło ofiarą szantażu jednego mężczyzny. Nigel Wright, brytyjski hodowca owiec próbował wymusić od sieci sklepów Tesco 1,4 mln funtów w zamian za zaprzestanie haniebnych praktyk związanych z zanieczyszczeniem jedzenia dla niemowląt.

Tesco po raz pierwszy jedzenie zanieczyszczone odłamkami metalu znalazło w sklepie w Lockerbie. Drugi raz sytuacja miała w miejsce w Rochdale. Po podmiance słoików na te wypełnione kawałkami metalu, brytyjski hodowca owiec zażądał od Tesco 1,4 mln funtów. W zamian miał wskazać miejsca, w których znajdują się niebezpieczne słoiki - podaje portal wiadomoscihandlowe.pl.

WHO podało nowe wytyczne dotyczące noszenia maseczek. Jedna grupa nie powinna ich nosićWHO podało nowe wytyczne dotyczące noszenia maseczek. Jedna grupa nie powinna ich nosićCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Ochotnicy pilnie poszukiwani. Ruszają testy szczepionki na COVID-19 we Włoszech
2. Leżysz na plaży i nawet nie wiesz jakie skarby kryją się pod piaskiem. Poszukiwacze potrafią się obłowić
3. Gwiazda Polsatu odeszła w ciszy. Teraz już nikt o niej nie pamięta, choć była wspaniałą aktorką

Tesco z uciążliwym Brytyjczykiem

Tesco zgłosiło sprawę do odpowiednich służb. Mężczyzna przyznał się do zanieczyszczania jedzenia dla niemowląt, ale tłumaczył, że został zmuszony do tych czynów przez podróżnych grożących śmiercią mu i jego rodzinie. "Podczas przesłuchania zeznał, że był śledzony przez samochód w drodze do Lockerbie, a wewnątrz siedzieli ludzie, którzy go szantażowali i kazali mu podrzucać do sklepu słoiki z metalem." - podaje portal.

Tesco padło ofiarą szantażu i finalnie nie zapłaciło pieniędzy Brytyjczykowi. Prokurator uznał, że historia związana z szantażem nie jest prawdziwa. Mężczyźnie grozi do 17 lat więzienia. Według oskarżycieli chciał wymusić pieniądze na Tesco po to, aby prowadzić dostatnie życie.

Monika Zamachowska podzieliła się informacjami o swoim nieszczęściu. Gwiazda bardzo cierpi przez pandemięMonika Zamachowska podzieliła się informacjami o swoim nieszczęściu. Gwiazda bardzo cierpi przez pandemięCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zadedykował zwycięstwo zmarłemu ojcu
  2. Ewakuacja tysięcy ludzi. Uciekają przed śmiercionośnym żywiołem. Świat alarmuje
  3. Bill Gates ma tym razem wyjątkowo złe wieści. Milioner zasmuci większość osób
  4. Bank ING radzi jak nie stracić pieniędzy z karty. Sposoby są proste, chociaż często o nich zapominamy
  5. Zajęli mu konto za 14 lat niepłacenia abonamentu, zrobił więc jedną rzecz. Sąd uznał, że nie musi płacić
  6. Dzisiaj z półek Biedronki wyleje się morze słodyczy. Wystarczy mieć ze sobą 5 zł, by niesamowicie się obłowić

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News