Tesco sprzeda 3 hipermarkety Leroy Merlin
wikimedia.org
Autor Komunikaty prasowe - 22 Października 2019

Leroy Merlin wykupi markety Tesco. Potrzebna tylko jedna zgoda

Tesco pod młotek. Leroy Merlin planuje odkupić od firmy hipermarkety. Wcześniej brytyjska sieć sama zapowiedziała, że chce sprzedać placówki., teraz musi poczekać na jedną zgodę, by transakcja dobiegła końca.

Tesco - Leroy Merlin przejmie hipermarkety firmy

Tesco zapowiedziało sprzedaż trzech hipermarketów i nie musiało długo czekać na znalezienie chętnego do zakupu. Leroy Merlin chce przejąć oferowane sklepy, znajdujące się w Gorzowie Wielkopolskim, Gdyni i Bydgoszczy, jak poinformowały “Wiadomości Handlowe”. Wszystko w rękach Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który musi zatwierdzić transakcję.

Spiesz się ze spłacaniem długów. Nowe prawo doprowadzi cię do ruinySpiesz się ze spłacaniem długów. Nowe prawo doprowadzi cię do ruinyCzytaj dalej

Czy Leroy Merlin planuje rozszerzyć asortyment?

Jeżeli komuś przyszło do głowy pytanie, czy Leroy Merlin ma w planach rozszerzenie swojego asortymentu o artykuły spożywcze, to nic bardziej mylnego. Firma planuje jedynie przejęcie hipermarketów i zmianę logo - jednak pozostanie przy produktach, które oferuje do tej pory. Tak więc w sklepach przejętych przez Francuzów nie uświadczymy produktów Wyspiarzy.

Firma odpowie na potrzeby mieszkańców

Portal Money.pl przybliża szczegóły planów Leroy Merlin:

- Po adaptacji przestrzeni będą odpowiadać na potrzeby mieszkańców związane z realizacją projektów dla domu i ogrodu. Otwarcie marketów budowlanych w miejsce przejmowanych hipermarketów Tesco sieć planuje na 2021 rok - napisał portal.

Firma zapowiedziała, że niedługo ma w planach rozpoczęcie rekrutacji do nowych hipermarketów. Markety budowlane będą standardowymi sklepami sieci, które będą oferować 30-40 tys. artykułów.

Ceny abonamentu wzrosną. Po 21 listopada zapłacisz więcejCeny abonamentu wzrosną. Po 21 listopada zapłacisz więcejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Nowy podatek nie do ominięcia. Nie uratuje cię nawet zasłanianie się związkiem małżeńskim
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Zamordował ukochaną znanego aktora. Po 18 latach ma usłyszeć wyrok
  6. Emeryci dostaną od rządu po 10 tys. złotych dla każdego. Wiadomo już kiedy i jak to się odbędzie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News