Tesco kupione przez Kauflanda
wikimedia.org/MOs810
Autor Komunikaty prasowe - 6 Stycznia 2020

Sieciówka z Niemiec przejmuje Tesco. Sklepy wchłonie z personelem

Tesco od 1 lutego zostaje przejęte przez sieć Kaufland. Wszyscy dotychczasowi pracownicy Tesco zostaną przejęci przez nowego pracodawcę.

Tesco przejęte przez sieć Kaufland

Tesco od 1 lutego zostaje przejęte przez sieć Kaufland. “Przejęte zostaną markety w Krakowie przy ul. Wielickiej 259, w Warszawie przy ul. Stalowej 60/64 i w Gdańsku przy ul. Cienistej 30” - informuje “WP”. Wszyscy dotychczasowi pracownicy Tesco zostaną przejęci przez nowego pracodawcę, jak poinformował na Facebooku NSZZ Solidarność Tesco.

"Przejmowani Pracownicy Tesco nadal będą świadczyć pracę w tym samym mieście co do tej pory, jednakże Pracodawca przejmujący nie wyklucza, że zostaną oni przypisani do innego marketu Kaufland w tym samym mieście (nie dotyczy Placówki handlowej w Gdańsku)" - informują związkowcy, jak cytuje “WP”.

Co trzeci kierowca ma spory problem. Tak źle nie było od maja ubiegłego rokuCo trzeci kierowca ma spory problem. Tak źle nie było od maja ubiegłego rokuCzytaj dalej

Tesco od jakiegoś czasu pozbywa się dużych hipermarketów

Już od jakiegoś czasu Tesco likwidowało duże hipermarkety w naszym kraju. W ciągu ostatniego roku finansowego brytyjska sieć pozbyła się 62 polskich sklepów, czyli najwięcej na świecie. Spadek sprzedaży wyniósł 9,6 mld zł.

Część hipermarketów została przeznaczona na sprzedaż, natomiast pozostałe czeka restrukturyzacja. Powierzchnia sklepów ulegnie zmniejszeniu, a asortyment zawężony.

Zakaz handlu zaostrzą jeszcze bardziej. W niedziele zamkną ci nawet ŻabkęZakaz handlu zaostrzą jeszcze bardziej. W niedziele zamkną ci nawet ŻabkęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od 1 stycznia zmiany w kontrolach drogowych. Policja sprawdzi jedną, ważną rzecz więcej w twoim aucie
  5. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  6. Będzie 14. emerytura! Wiadomo, kiedy emeryci dostaną dodatkowe pieniądze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News