Telefon po aktualizacji padnie w kilka godzin
pixabay.com
Autor Przemysław Terlecki - 29 Października 2019

Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację

Telefon to nieodzowny element codzienności niemal każdego człowieka. Nie sposób poruszać się dzisiaj po świecie bez niego. Tym bardziej trzeba więc uważać. Najnowsza aktualizacja dla popularnej marki telefonów zabija ich wydajność, obniżając znacznie jego wydajność.

Telefon, który rozładowuje się w raptem kilka godzin to nie jest coś, co chciałby mieć w kieszeni przeciętny użytkownik. W wypadku obniżenia mocy baterii czas pracy znacznie się skraca, a wówczas korzystanie z urządzenia jest możliwe jedynie w obecności źródeł prądu elektrycznego, które pozwolą podładować telefon w momencie kryzysowym.

Rekordowa podwyżka grzywny. Tysiące złotych kary dla zapominalskichRekordowa podwyżka grzywny. Tysiące złotych kary dla zapominalskichCzytaj dalej

Z tym problemem mierzyć się muszą obecnie użytkownicy telefonów Apple'a. Popularne iPhone'y po otrzymaniu najnowszej aktualizacji 13.1.3 mają problem z czasem działania baterii. Jak donosi portal Next.Gazeta.pl, problem jest inny u różnych użytkowników iPhonów, co może wynikać z posiadania odmiennych wersji telefonu, a także z kondycji podzespołów telefonu. Portal przytacza cytat za jednym z użytkowników sprzętu.

- Okazuje się, że żywotność baterii jest w porządku, jeśli telefon jest używany tylko do podstawowych czynności, takich jak pisanie SMS-ów, ale podczas używania aparatu stan naładowania zmniejsza się o 25-30% na godzinę - czytamy na Next.Gazeta.pl.

Schab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. Sklep przeżyje szturmSchab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. Sklep przeżyje szturmCzytaj dalej

Telefon bezużyteczny po nawet godzinie

Inni zwracają uwagę na to, że nawet standardowe dotąd czynności wykonywane na telefonie drenują baterię w zastraszającym tempie. Jeden z użytkowników Twittera podaje, że jego telefon z poziomu 100% do 35% naładowania spadł w ciągu 30 minut. Mocno gryzie się to z zapowiedziami Apple'a, którego przedstawiciele podczas premiery iPhone'a 11 mówili o lepszej, dłużej działającej baterii.

Problem występować ma jedynie z wersją aktualizacji o numerze 13.1.3. Wcześniejsze wersje tego numeru aktualizacji nie drenowały szczególnie mocno baterii. To dobitnie potwierdza, że to właśnie aktualizacja jest problemem obniżającym. Na taką właśnie wersję wydarzeń wskazuje także fakt, że Apple szybko udostępniło wersję aktualizacji 13.2. Nie ma jednak potwierdzenia tego, czy rozwiązuje to sprawę szybkiego rozładowywania się akumulatora. Lista zmian wprowadzanych w ramach aktualizacji nie zawiera wzmianek o problemach z baterią.

Wywalczyli sobie obniżenie wieku emerytalnego i mogą krócej pracować. Zadecydował jeden czynnikWywalczyli sobie obniżenie wieku emerytalnego i mogą krócej pracować. Zadecydował jeden czynnikCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Nowe prawo doprowadzi cię do ruiny
  2. Wiemy skąd wzięły się pieniądze na trzynastą emeryturę. Wielu Polakom się to nie spodoba
  3. Nawet 200 tys. Polaków trafi na bruk. Ty także możesz zostać bez pracy
  4. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  5. „Moja siostra ma 5 dzieci i nie pracuje, jest pasożytem. Rodzina namawia mnie do tego samego”
  6. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News