T-mobile
Flickr/Mike Mozart
Autor Paulina Musianek - 3 Września 2019

T-Mobile ma poważną awarię. Problem jest ogólnopolski

T-mobile ma poważną awarię utrudniającą klientom firmy połączenie się z internetem. Problem z transmisją danych mają użytkownicy w prawie całej Polsce.

T-mobile: uszkodzenie światłowodu

T-mobile, polski operator sieci telefonii komórkowej GSM, ma awarię. “We wtorek około południa część klientów T-Mobile może mieć problem z dostępem do internetu. Powodem jest uszkodzenie światłowodu należącego do jednego z dostawców” - napisało na Twitterze firmy. Chodzi o utrudnienia w korzystaniu z usług transmisji danych.

500 plus dla niepełnosprawnych 2019. Można składać już wnioski o świadczenie500 plus dla niepełnosprawnych 2019. Można składać już wnioski o świadczenieCzytaj dalej

Przedstawiciele operatora poinformowali, że awaria będzie najbardziej odczuwalna dla klientów sieci w zachodniej Polsce, jednak według portalu Down Detector, z brakiem dostępu do internetu borykają się również osoby mieszkające w pobliżu Krakowa, Warszawy czy Trójmiasta. Problem jest raczej ogólnopolski.

"Usługi głosowe nie zostały dotknięte awarią" - dodano we wpisie na Twitterze. Klienci będą informowani na bieżąco o postępach w naprawach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  3. Wracali z wakacji na Maderze. Polaków spryskano środkiem do odrobaczania
  4. Podczas chrzcin rodzice zniknęli w zakrystii. Gdy wrócili, goście nie mogli uwierzyć w to, co widzą

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News