Tymoteusz Szydło, Beata Szydło z mężem
gazetakrakowska.pl
Autor Kasper Starużyk - 29 Sierpnia 2019

Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop

Syn byłej premier Beaty Szydło dwa lata temu przyjął święcenia kapłańskie. Jak pisze dzisiaj onet.pl niedawno został on przeniesiony z parafii w Buczkowicach do Oświęcimia, gdzie miał odprawiać msze. Ks. Tymoteusz Szydło poprosił jednak o bezterminowy urlop.

Jak można przeczytać w ogłoszeniach parafialnych zamieszcoznych przez kościół św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu, w którym to swoją posługę miał pełnić ks. Tymoteusz Szydło, msze prowadził będzie inny kapłan.

Parafia udzieliła informacji, że syn byłej premier Beaty Szydło poprosił o bezterminowy urlop. Jako, że Tymoteusz Szydło skorzystał z urlopu na własną prośbę nie wiadomo kiedy należy spodziewać się jego powrotu, bowiem nie jest on ujęty czasowo - powiedział ksiądz Mateusz Kierczak, dyrektor Centrum Informacyjno-Medialnego Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Msze trydenckie Tymoteusza Szydło

Msze jakie ks. Tymoteusz Szydło miał odprawiać w Oświęcimiu miały różnić się znacząco od tych znanych większości wiernych. Msza trydencka czyli msza w starożytnym Rycie rzymskim odprawiana jest po łacinie i tyłem do wiernych. Taki rodzaj mszy odprawia zalewdiwe kilka tysięcy księży katolickich na całym świecie.

Zandberg ujawnił swoje wynagrodzenie. Bardzo zaskakujące na tle innych partyjnych liderówZandberg ujawnił swoje wynagrodzenie. Bardzo zaskakujące na tle innych partyjnych liderówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  4. Nie żyje „najszybsza kobieta na czterech kółkach”. Zginęła, próbując pobić rekord prędkości

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News